2737
2739

اینجا گزاشتم بهتره چون تاپیکت پست نداره و خلوته 🤭

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم اون مطلبی که گفته بودمت.  😍❤🤭

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ🌻
2728
اینجا گزاشتم بهتره چون تاپیکت پست نداره و خلوته 🤭

ای جاااانم😍😍😍😍وااای خداااا منکه دلم رفت برای هر دوتاش😫😫کوچولو روووووو😫😫خداااا

توروخدا برای هردوتاش اسپند دود کن😍😍😍دلم خواس منم زودتر کوچولومو بغل بگیرم🥲من دختردوستم بیشتر،بخصوص تو این ماه های شش و هفت ماههههه😍😍😍،دلم براش ضعف میره بخدا

عزیزم کوچولو ساکته؟؟؟خدا کنه مال من حداقل آروم باشههه🥲🥲

یا حضرت عباس خیلی آقایی که حاجت دلمو دادی🥺
اینم اون مطلبی که گفته بودمت.  😍❤🤭

آبجی من باردار بودنی خواب دیده بودم یه پیرزن خیلییی پیر بهم گف ک بچه توی شکمت دختره،گف ک اگه بری آی وی اف هم کنی سومی بازم دختر میشه برای تو،گف ک سه تا دختر داشتن توی اون دنیا برای تو خیلی خوب میشه😐و اینکه ب من گف ک قبل مرگم از شوهرن حلالیت بگیرم😄😄😄

ای جاااانم😍😍😍😍وااای خداااا منکه دلم رفت برای هر دوتاش😫😫کوچولو روووووو😫😫خداااا توروخدا برای ...

ممنون عزیزدلم.  نظر لطفته 🤭 شرمنده عکس خوبتری نداشتم.  اینقد درگیربچه داری ام که بیشتر وقتا یادم میره عکس بندازم ازشون.  

😍منم بیشتر جنس دختر رو دوس دارم چه چندماهه باشه چه دو سه ساله و چه بزرگتر 😍با دختر جاریم که 14سالشه خییییلی جورم.  از بچگی که 4. 5سالش بود و عضو خانواده شوهرم اینا شدم،از اول با این دختر بچه جور شدم.  😍تا به الان. که عین یه خواهرکوچولو برام میمونه. اونم ببشتر از اینکه زنعموش باشم.  عین رفیقشم 😍دقیقا عین خواهر نداشته شم.  

خداروصدمرتبه شکر که خدا ما رو لایق دختر دارشدن دونس.  

ان شاالله بزودی عروسک خوشگلتو بغل میگیری.  😍 و سال اینده یه همچین عکسی برام میفرستی.  😍یه عکس خواهرونه 💕💕💕💕💕💕💓💓💓💓

آبجی من باردار بودنی خواب دیده بودم یه پیرزن خیلییی پیر بهم گف ک بچه توی شکمت دختره،گف ک اگه بری آی ...

واااای.  توروخدااااا؟؟؟. واای منم منم حامله بودم تو خواب یکی انگار بهم گفه بچت دختره.  بخداقسم.  از بس بهش فک میکردم،  اوایل حاملگیم بودم.  به محض اینکه چشام رفت و تازه به خواب رفتم.  قشنگ یه همچین صدایی شنیدم که بهم گفت.  چهره ای ندیدم.  ولی خیلی واضح بود صدا.  نمیدونمم بگم جنسیت صدا چجور بود.  

2738
ممنون عزیزدلم.  نظر لطفته 🤭 شرمنده عکس خوبتری نداشتم.  اینقد درگیربچه داری ام که بیشتر وق ...

خیلی هم عکس خوب و خوشگلی بود از کوچولوها😍خدا برلت حفظشون کنه گلم

ممنونم انشالله عزیزم🥰

واااای.  توروخدااااا؟؟؟. واای منم منم حامله بودم تو خواب یکی انگار بهم گفه بچت دختره.  بخد ...

اره بخدا

درسته خودم بخاطر رژیم و اینا میگفتم ک پسر میشه

اخه هرکی رو توی اطرافیان دیدم رفتن ددکتر،همون جنسیت ک میخواستن شده بود براشون

منم ک همه چی رو ب موقع و ب وقتش انجام داده بود میگفتم ک پسر میشه صد درصد،ولی توی خواب اره همچین گفتن برای من

فک کنم جنسیت رو ک هرکی اول بارداری تو خواب ببینه همون هم میشه

خیلی هم عکس خوب و خوشگلی بود از کوچولوها😍خدا برلت حفظشون کنه گلم ممنونم انشالله عزیزم🥰

😍❤مرسی از نگاه قشنگت. ممنونم

خدا دخترای خوشگل شما رو هم براتون نگه داره.  الهی که عاقبت بخیریشونو ببینی 

اره بخدا درسته خودم بخاطر رژیم و اینا میگفتم ک پسر میشه اخه هرکی رو توی اطرافیان دیدم رفتن ددکتر،ه ...

الهی عزیزم.  واقعا حق داری شوکه بشی و  احساس خستگی و ناراحتی کنی. 

💓🤗😍ولی خدارو صدمرتبه شکرش. سالم و سلامت بارتو زمین بزاری و بغلت بگیریش ان شاالله. 

😍❤مرسی از نگاه قشنگت. ممنونم خدا دخترای خوشگل شما رو هم براتون نگه داره.  الهی که عاقبت بخیری ...

ممنون عزیزم

خدا خوشگلای تورو هم حفظشون کنه😍😍

الهی عزیزم.  واقعا حق داری شوکه بشی و  احساس خستگی و ناراحتی کنی.  💓🤗😍ولی خدارو ص ...

اره فقط سالم بغلش بگیرم تا خیالم راحت بشه

اره فقط سالم بغلش بگیرم تا خیالم راحت بشه

ان شاالله.  الهی آمین 🍭👼🏻❤

2706