2733
2734
عنوان

ای وی اف ۴۰۲

70 بازدید | 13 پست

بچه ها من روز ۵ انتقالم بیبی گذاشتم منفی شده هیچ لکه بینی ندارم😭😭😭😭😭خسته شدم بخدا دیگ.فقط سینم درد میکنه و زیر دلم خیلی کممممم.کسی بوده مثل من باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میتونی بهش فکر نکنی؟

میدونی که بدنت داره کارِ خودشو میکنه و استرس بیخودی فقط کارو بدتر میکنه

ارامش مهمترین گزینه ی ای وی اف هست،اینو دکترت بهت نگفته؟

من اسم کاربری ها یادم نمیمونه.ممکنه توی یه تاپیک هم نظر باشیم توی تاپیک دیگه مخالف هم.ولی هرکی تاحالا ناراحتم کرده،میکنه،و خواهد کرد رو حلال میکنم.منم اگر ناراحتتون کردم،میکنم،یا خواهم کرد، حلالم کنید😁😊❤❤
2731

من با خواست خدا  ای وی اف باردار شدم 

به نظر خودم رمز انتقال موفق بعد از خواست خدا فقط و فقط ریلکس بودنم بودم و حال روحیم  که خیلی خوب بود 

چون روز قبل انتقال عروسی داداشم بود 

من حتی انقدر ریلکس بودم و بهش فکر نمیکردم که امپولهام رو از دو روز قبل نزده بودم و فرستادنم پیش دکتر که کنسل کنن انتقال رو    

خدایا بخاطر معجزه ی قشنگت هزاران بار شکر    
2740
میدونم ولی دعاکنید توروخدا ۳ سال منتظرمممم

کاری با علائمت نداشته باش،هرکس یه جوره علائمش.توکل کن به خدا اگر میتونی بهش فکر نکن اصلا.استرس نداشته باشی حتما میگیره

من اسم کاربری ها یادم نمیمونه.ممکنه توی یه تاپیک هم نظر باشیم توی تاپیک دیگه مخالف هم.ولی هرکی تاحالا ناراحتم کرده،میکنه،و خواهد کرد رو حلال میکنم.منم اگر ناراحتتون کردم،میکنم،یا خواهم کرد، حلالم کنید😁😊❤❤

سلام. لطفا میشه بگی روزی چند تا استرادیول داشتی؟ و ضخامت رحمت چند شد؟

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...