2737
2739
عنوان

مادرشوهر پرو

629 بازدید | 37 پست

سر جلسه خواستگازی بود آخراش بود دیگه درباره مهریه و جهیزیه حرف میزدیم بابابزرگ مانان بزرگمم بودن 

یهو مامانش برگشت گفت جنس خوب بخریداااا حالا نمیگم حتما خارجی باشه ولی اینا یه عمر میخوان استفاده کنن جنس الکی بگیرید خراب میشه ماهم گفتیم بله خودمون میدونیم

عوضی ینی تو باید بهمون بگی؟ مانان بابام نمیدونن؟؟

همونجا باید میزدیم تو دهنش و بیرونش میکردیم بهتر بود تا اینکه که الان بعد این همه مدت بخاطر دخالتاش جدا شم

تو خواستگاری به این جزییات و حرفای خانوادش حیلی دقیق بشین خیلی چیزا دستتون میاد

خداوندا شبم را روز گردان...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

این حرف رو زدن که بطور کلی اشتباهه

ولی خب اگه خانواده عروس در مورد مهریه و شیربها و خرید طلا و عروسی و .... خیلی مته به خشخاش بذارن خانواده پسر هم متقابلا حرصشون در میاد و میخوان اذیت کنن

البته من کلا گفتم نه در مورد استارتر

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

بله درسته باید خیلی به جزئیات دقت کرد میشه گفت از اول یه سری رفتارها کاملا مشخصه یه جورایی خودشون رو لو میدن

بعد نومیدی بسی امیدهاست                                                  از پس ظلمت بسی خورشیدهاست

درسته عزیزم

می گن قبل از ازدواج حسابی چشمتون رو باز کنید و بعد از ازدواج چشمتون رو روی خیلی مسائل ببنیدید 

کسی که به خودش اجازه می ده اینطوری درباره موضوعی که خیلی هم به ایشون ارتباطی نداره اظهار نظر کنه یعنی یه شخصیت مداخله جو و سلطه گر داره و قطعا روی تربیت پسرش هم این موضوع تاثیر داشته

2706