2737
2739

سلام دوستان اگ میشه لطفا ی سینمایی ایرانی قشنگ بهم معرفی کنید 

اگ نمیشناسید فیلم خارجی قشنگی در موضوعات علمی تخیلی ماجراجویی میشناسید بدون صحنه میشه بهم معرفی کنید ممنونم❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینتراستلار خیلی قشنگ بود🍭

من دیدم آدمایی که سرشون شلوغه وقت پیدا میکنن.دیدم آدمایی که ارتباطشون بده خوب ارتباط برقرار میکنن.دیدم اونایی که نمیتونن خوب چت کنن خیلی سریع جواب میدن و یه پاراگراف کامل مینویسن.دیدم اونایی برای یه رابطه آمادگی ندارن توی دوبار هم صحبتی آمادگی پیدا میکنن، همه ی اینا رو گفتم که بدونی اگه یکی تو رو بخواد و واقعا دوستت داشته باشه لازم نیست که تو ازش بخوای:) 
2731

من بی رویا رو خوشم اومد از یک تا ده بهش ۶میدم 

ارزش یه بار دیدنو داره

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
پلتفرم عالیه صحنه انچنانی هم نداره، خارجی 

صحنه نداره فقط آدم خواری و قطعات بدنو یکم خونریزیه طوری نیس

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2740
🤣🤣🤣 جوری گفتی حالا فک میکنه فیلم ترسناکه

من فراوون ترسناک دیدم ولی باهمه ی جذابیتش پلتفرم رو فراموش نکردم

2706