2752
2734
چون کمد ها وسط خونس وسایلش دیگه زحمتشون کم میشه.  رسم خیلی بدی هست.

مام داریم به نظرم بد نیست چون هیچ کس توی کمدای کسی رو نگا نمیکنه کابینتای آشپزخونه شاید ولی بقیه جاها نه

و اگر بر تو ببندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بگو خیر ندیده ها فضولی نکنید 🤣 من جهازمو که دیدن هیچ بعد مادرشوهرم کلیدو از شوهرم گرفته بود با همه ...

وای مادرشوهر منم این کارو کرده بود بعد من اتفاقی رفتم خونمون دیدم مهمونیه فقط من نیستم فقط بچه بودم نفهمیدم به مادرشوهر و بگم چرا بی اجازه همچین کاری کردن

خون بعضی آدما از وجود خودشون هم پر برکت  ترهست.برای شادی روح رئیس جمهورِ شهید لطفا یدونه صلوات بفرستین.                                                               پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه:هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست.💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
وای مادرشوهر منم این کارو کرده بود بعد من اتفاقی رفتم خونمون دیدم مهمونیه فقط من نیستم فقط بچه بودم ...

اتفاقا من نمیدونستم شوهرم زنگ زد بهم گفت اولین مهمونی خونمون برگزار شد یدون وجود تو،همه جارو فامیلام شخم زدن😂

منم گفتم فعلا خوش بگذره بهتون،فقط خدا از سرتون نگذره 🤣

من جهاز خریدم همه اش درجه یک و مارک بود

ولی چون دیده بودم مادرشوهر این و اون به عروسشون  طعنه میزنن به هیچ کس نگفتم بیاد ببینه

که چی مثلا

من خریدم برا دل خودم خریدم

در امد داشتم دستمم جلو پدر دراز نبود

چون خودش مشکل مالی داشت

چه لزومی داره ننه اقدس و صغری خانوم بیاد  ببینه

شاید یه بنده خدایی نتونه برا دخترش بخره

واي ياخدا چه مادرشوهري

بچه بودم واقعا ۱۸سالم بود یاد عروسیم و نامزدیم میوفتم که چیا کشیدم گریم میگیره

خون بعضی آدما از وجود خودشون هم پر برکت  ترهست.برای شادی روح رئیس جمهورِ شهید لطفا یدونه صلوات بفرستین.                                                               پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه:هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست.💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
اتفاقا من نمیدونستم شوهرم زنگ زد بهم گفت اولین مهمونی خونمون برگزار شد یدون وجود تو،همه جارو فامیلام ...

😂

مام داریم به نظرم بد نیست چون هیچ کس توی کمدای کسی رو نگا نمیکنه کابینتای آشپزخونه شاید ولی بقیه جاه ...

من که خوشم نمیاد کلا

چرا آدمی که شاید مدت ها باهاش رفت و آمد نداشتیم حالا با عنوان جهاز دیدن پاشه بیاد خونمون. نمیخوام بیاد صد سال. من بچه بودم اینکار رو دوست داشتم. 

اما الان که بهش فکر میکنم می بینم قشنگ نیست. 

شما میگید که داخل کمد ها رو نگاه نمی کنن اما اگر یک نفر اومد و نگاه کرد چی؟ آدم روش نمیشه بگه فلانی اینجا رو نگاه نکنو

برای اینکه یادم بمونه   با احمق ها بحث نکن. 
من که خوشم نمیاد کلا چرا آدمی که شاید مدت ها باهاش رفت و آمد نداشتیم حالا با عنوان جهاز دیدن پاش ...

فامیلای ما فضول نیستن بعدشم غریبه و فامیل دور نمیاد در حد خاله و عمو عمه و دایی

و اگر بر تو ببندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤
فامیلای ما فضول نیستن بعدشم غریبه و فامیل دور نمیاد در حد خاله و عمو عمه و دایی

بله بستگی داره به اقوام و رفتارشون

اما خب خاله و این ها به هر حال خونه آدم رو می بینن... 

یک بار دعوتشون کنی شام میان خونه هم دیده میشه، یا وقتی واسه کمک تو چیدن جهاز بیان وسایل رو می بینن. 

اما وقتی بگن الان موقع دیدن جهاز هست متاسفانه بعضی ها خودشون رو دعوت میکنن و نمیشه که در باز نکرد براشون

از این رو خوشم نمیاد. 

برای اینکه یادم بمونه   با احمق ها بحث نکن. 
مام داریم به نظرم بد نیست چون هیچ کس توی کمدای کسی رو نگا نمیکنه کابینتای آشپزخونه شاید ولی بقیه جاه ...

من این مراسمو نگرفتم

من صبح تا ۲ سرکار بودم مادرشوهرم و جاریامو خواهرشوهرم

ریخته بودن تو خونه

وقتی اومدم ظاهرا هیچ کس نیومده بود

بعد دیدم رژم در سایه ام شکسته

فلاکسم نیست

...

کشوهامم دیده بودن

جاریم به شوهرش گفته بود تو کشوهام چی داشتم

شوهرشمگفته بود اون خرابه باهاش نگرد😔