2733
2734
اره داریم ما  بیان ببین چه اشکالی  ببینن مادر و پدر عروس خانوم چقدر زحمت کشیدن

حالا یه کسی هست خیلی وضع مالی خوبی نداشته باشه نتونه در اوون حد خرج کنه اون باید بخاطر این رسمه مسخره خجالت بکشه ؟

حالا یه کسی هست خیلی وضع مالی خوبی نداشته باشه نتونه در اوون حد خرج کنه اون باید بخاطر این رسمه مسخر ...

ایشون دیگه دعوت نمیکنه برا دیدن وسایل هاشون 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگه دعوتم کنن میرم چون زحمت کشیدن تو این گرونی  خیلیا که هیچی نمیدن به دخترشون اصلا دعوت نمیکن ...

منم خداروشكر پدرمادرم همچي برام خريدن كلي زحمت كشيدن اما ب كسي نگفتيم شايد همه نداشت باشن 

2731
😁🤣اتفاقا کلی حال میده همه وسیله هانوووو میری فضدولی تو همه چی م میتونی بچرخی حتی لباساشون😁

دختر واسه عروس داییم رفتیم تمام مارک لباس و لوازم آرایششو کپی کردیم 🤣🤣🤣🤣

ادکلنش که یه سال بود روم نمیشد بپرسم 

اتفقا دوستم میگفت تو شهرشون دقیقا همینکارو میکنن سرویس،اتاق خواب ،کمدا و...

خب میرن همه جای خونه رو نگا میکنن ولی دیگه فضولی نمیکنن حداقل تو فامیل ما اینطوری

و اگر بر تو ببندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤
دختر واسه عروس داییم رفتیم تمام مارک لباس و لوازم آرایششو کپی کردیم 🤣🤣🤣🤣 ادکلنش که یه سال بود ر ...

🤣🤣🤣🤣🤣وااای الان میان فحشمون میدن من برا دختر داییم رفتم یه کشوش فقط بسته بود درشو باز کردم دیدم کلا لباس زیره🤣🤣🤣🤣مامانم ترکیده بود از خنده مبگفت خدا لعنتت کنه ببند ابرومون رفت 

🜲 هیچکس نمیتونه دری رو برات ببنده🜲 که خدا برات بازش کرده باشه...🤎👑👸
چقدر باحالي شما😂😂😂😂

برووو از این فرصت ها استفاده کن تنها روزیه که هرچی فضولی کنی کسی نمیتونه چیزی بگه بهت اگه چیزی گفتن بگو خب دعوتمون کردن که ببینیم دیه 🤣🤣🤣🤣🤣😂

🜲 هیچکس نمیتونه دری رو برات ببنده🜲 که خدا برات بازش کرده باشه...🤎👑👸
منم خداروشكر پدرمادرم همچي برام خريدن كلي زحمت كشيدن اما ب كسي نگفتيم شايد همه نداشت باشن 

عزیزم رسم هر شهری فرق داره تهران ما رسم داریم و اگه کسی جهاز خوب نده نمیگه بیاین

ولی دوستم شیرازیه جهاز نسبتا خوبی بهش دادن ولی رسم جهاز دیدن نداشتن

برووو از این فرصت ها استفاده کن تنها روزیه که هرچی فضولی کنی کسی نمیتونه چیزی بگه بهت اگه چیزی گفتن ...

من ك نميرم برمم اخه من خيلي دورم مگه اصلا روم ميشه برم بچرخم ؟فاميل نزديك اينكار ميكنن براهمين تعجب ميكنم ازمادرشوهرم ك اينجورجاها منو ميگه اونا اصلا بهم زنك نزدن دعوت كنن ازخودش ميگه توهم بيا

2706