2733
2734

من دستم تو جیب پدرمه هنوز . حالا قراره برم مسافرت باهاشون . بخدا ته کارتم ۴۷۰ هزار تومنه چون سی ام  برج مامان بابام حقوق میگیرن اون موقع میزنن برام  

حالا زنگ زده ۵۰۰ تومن قرض بده نمیدونم چیکار کنم دهههه ها بار از من درخواست پول کرده من هی گفتم نه بخدا دیگه مغزم نمیکشه نمیدونم چیکار کنم 

بفرستم واسش ؟ من صفر میشم میترسم تو سفرم درک نمیکنه ... در ضمن شاید اصلا بهم پس نده 

شوهرمم گفت نده بهش بذار من بهش بگم چرا درخواست پول کردی 

خب اینکارو کنم دعوا میشه منم دوروز باهاشونم حوصله ی اعصاب خوردی ندارم بخدا دیوونه شدم 

در صمن خیلیییی وضع مالیشون از ما بهتره این پولا رو خیلی خرج میکنه هی دستش جلویه بقیه درازه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بگو شرمنده سی تومن بیشتر ته جیبم نیست 

اونم بانک نمیده 

عادتش نده 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2740
گفتم من همنقد دارم برایه سفرمه گفت میده بهم ولی بخدا اگه بده 

بگو ی خرید پیش اومد منم خالی شدم چن سالته 

لایک نکنید❌️لطفا اونجایی که ازمتن‌م خوشتون اومد منو لایک نکنین فقط وقتی خودم خواستم مررسی🙏🏽
اصلا نده به هییییچ عنوان نده عادت میدی بعدامیفهمی چی گفتی

خب الان دم سفره میترسم ناراحت شه من گفتم ۵۰۰ رو کارتکه نیاز خودمه گفت میدم دوروز دیگه بهت 

ولی از کجا میده؟ حقوق میگیره که بده؟ همسرمم گفت این پول بگیره پس نمیده 

الان پرو‌ پرو شماره کارت فرستاده چی بگم 

میدونه همنقد پول دارم خدایا ارزو میکنم بمیرم از دستش بخدا پری روز گفت گفتم ندارم دوباره امروز 

گفتم من همنقد دارم برایه سفرمه گفت میده بهم ولی بخدا اگه بده 

نگو چقدر تو کارتت داری

بگو ندارن😑😑

با سورهٔ دل اگر خدا را خواندی🦋                                   حمد و فلق و نعرهٔ مستانه یکیست🦋                                                                                       

به شوهرت بگو مادرت همش ازم انتظار داره بگومن ازکجابیارم

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...
2706