2737
2734
عنوان

بلیط مامان

99 بازدید | 12 پست

خانومای مهربون بد جور گیر کردم‌

من امریکام و مامانم هم اروپا‌ زندگی میکنه و ما این روزا از نظر مالی خیلی در تنگنا هستیم یعنی نه تگنا اما دوتا بچه دارم و دخترم مدرسه مخصوص باید بره( بخاطر مشکلی که داره) که خیلی خیلی خیلی گرونه و دختر دومم هم مدرسه اش خصوصی و گرونه  خوب این وسط کلی هم خرج رو دستمونه حالا مادرم داره میاد پیشمون نمیدونم بلیطشو ما بگیریم یا خودش بگیره بخدا گیر کردم چکار کنم که بعد عذاب وجدان نگیرم !!!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا؟؟؟

مثلا من الان یک شهر دیگه زندگی میکنم باید هزینه رفت و برگشت مامانمو بدم؟ منکه فکر نمی‌کنم مگر اینکه مادرم شرایط مالی خوبی نداشته باشه و البته منم شرایطم خوب باشه که خب شرایط شما متفاوته دیگه 

2738
مثلا من الان یک شهر دیگه زندگی میکنم باید هزینه رفت و برگشت مامانمو بدم؟ منکه فکر نمی‌کنم مگر اینکه ...

الان دستشون مثلا تنگه چون دارن به برادرای دیگه رسیدگی میکنن والا منم دستم جلو شوهرم درازه کار نمیکنم مامانم میگه خودم میگیرم اما نه از ته دلش ناراحته

الان دستشون مثلا تنگه چون دارن به برادرای دیگه رسیدگی میکنن والا منم دستم جلو شوهرم درازه کار نمیکنم ...

به قول خودت دستت که تو جیب خودت نیست خودتم اینقدر گرفتاری داری حالا اینبارو خودتو جلو ننداز انشالله دفعات بعدی که شرایط بهتر شد خودت حساب کن تازه وقتی بیاد شرایطت ببینه دیگه خودش متوجه میشه منکه میگم مامان آدم ناراحت بشه بهتر از اینه که شوهرت براش خرج کنه بعد ته دلش ناراحت باشه یا بعدا یک چیزی بگه به روی آدم بزنه خودت پول داشتی میدادی آره ولی از جیب همسرت نه واقعا بازم خودت فکر کن  از جانب خودم من بودم نمیکردم

به قول خودت دستت که تو جیب خودت نیست خودتم اینقدر گرفتاری داری حالا اینبارو خودتو جلو ننداز انشالله ...

خدا پدر و مادت و بیامرزه اووووو اینقدر گفته تو و خانواده ات گدا گشنه ایدددد همه اتون از جیب من میخورید ….