2752
2734
عنوان

اخههه چرا من رو همه کراش میزنم😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 35 پست
من برای یکی از کراشام که بیشتر از همشون برام مهمه تا مرز مرگ هم رفتم🤣🤣

چرا اخه🤣

منم کراش لحظه میزنم یا انیمه یا آیدل یا سلبریتی🤣🤣🤣

ول یادم میره🤣🤣🤣🤣

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشکال نداره اقتضای سنه

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!
2731
چرا اخه🤣 منم کراش لحظه میزنم یا انیمه یا آیدل یا سلبریتی🤣🤣🤣 ول یادم میره🤣🤣🤣🤣

من یادم میمونهههه

من رو بازیگرا هم کراش میزنم وقتی میفهمم زن دارن افسردگی میگیرم🤣

حققق اون روز سه نفر وقتی ک*صخل بازی در میاوردم منو دیدن هر سه تا کراشام بودن دوستام گفتن مهم نیس که گفتم هر سه تا کراشام بودن هنگیدن رو یکی شون کراش سگی بودم دوتا کراش قدیمی تر بودن و الان مهم نبودن

ک‍‌اش ‍ان‍‌ق‍‌دی #ب‍‌ی‌اح‍‌س‍‌اس ‍و س‍‌ن‍‌گ ‍دل ب‍‌ش‍‌م ‍کہ ه‍‌ی‍‌چ‍‌ی ن‍‌ت‍‌ونہ #گ‍‌ری‍‌م‍‌و ‍درب‍‌ی‍‌اره!
15😂

پس به خاطر سنته هر چی بزرگتر شی کراش زدنات هم کمتر میشن

من دیدم آدمایی که سرشون شلوغه وقت پیدا میکنن.دیدم آدمایی که ارتباطشون بده خوب ارتباط برقرار میکنن.دیدم اونایی که نمیتونن خوب چت کنن خیلی سریع جواب میدن و یه پاراگراف کامل مینویسن.دیدم اونایی برای یه رابطه آمادگی ندارن توی دوبار هم صحبتی آمادگی پیدا میکنن، همه ی اینا رو گفتم که بدونی اگه یکی تو رو بخواد و واقعا دوستت داشته باشه لازم نیست که تو ازش بخوای:) 
2706