2737
2739
من کره وروغن وباهم میریزم توی ماهی تابه تا گرم شد سریع زرشک وبا شکر میریزم توش خیلی کم چند ثانیه هم میزنم بعد اب جوش یا اب مرغ دو قاشق بهش اضافه میکنم وخاموشش میکنم زرشکها باد میکنه خوشگل میشه بعد توی ظرفی زعفرون وبا برنح قاطی میکنم بعدا زرشک رو بهش اضافه میکنم خیلی خیلی خوشرنگ میشه اگه برنجتو اول با زرشک قاطی کنی بد رنگ میشه پس اول با زعفرون قاطی کن
ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
اولا زیاد تفتش نده سیاه و سوخته میشه. 1 دقه کافیه. یکمی شکر هم بریز توش. زعفرونتم بعد اینکه گازو خاموش کردی بریز توش. بعدش روش برنج بریز. من که این کارو میکنم خیلی هم عالی درمیاد
دختر گلم، ماه زندگیم، دعا کن همه ی دوستای بهشتی ت بیان تو دل همه ی اونایی که اینجا منتظرشونن تا دنیا رو براش بهشت کنن.. خدایا دختر ماهمو سلامت و شاد بذار توی بغلم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم کره در حد اب شدن میذارم گرم شه، زرشک رو قاطی یکنم، روی شعله تند تند هم میزنم تا زرشک وف کنه، یک کمی هم زعفرون میزنم..... من با شکر دوست ندارم نمیزنم.... به محض پف کردن هم از شعله برمیدارم....
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
2728
گرم باشه نباید داغ بشه زرشک میسوزه سیاه میشه دیگه قرمز نیست
ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....