2737
2739
عنوان

کرونا سویه جدید

271 بازدید | 23 پست

سلام دوستان من دیشب با حالت تهوع از خواب بیدار شدم و تب و لرز گرفته بودم و بدن درد تا صبح صبر کردم که برم درمانگاه خلاصه رفتم گفتن ویروس جدیده بهم سروم و امپول دادن ولی الان که ازش تقریبا ۶ سال میگذره باز برگشتم نقطه اول که کسی هست که گرفته باشه تجربیاتتون بگید چکار کنم بدن درد و تبم کم بشه مجدد برم درمانگاه؟

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
انشالله سرتون میاد قشنگتر میخندید خب😊

🤣🤣🤣سرماخوردگی ک سر همه میاد اونم فصلی ی بار برا منم میاد نگران نباش نیاز ب دعا و نفرین هم نبود ولی اینکه سرما خوردگی رو کرونا میذارین جذابش میکنه 🤣🤣

استارتر داره میگه حالم خوب نیست مریضم یه عده به ظاهر سالم دنبال مسخره کردنن خب یه غلط املایی کجاش خن ...

ن ن ب غلط املایی خندیدم ن ب مریضی مریضی مال همست شما اول بفهم داری قضاوت میکنی بعد بگو ی عده ب ظاهر سالم اکی؟

ی چی تو بطن این حرف بود ک خیییییییییییلی جالب بود 

🤣🤣🤣سرماخوردگی ک سر همه میاد اونم فصلی ی بار برا منم میاد نگران نباش نیاز ب دعا و نفرین هم نبود ول ...

والا سرماخوردگی نیست دیگه دکتر تشخیص میده کرونا سویه جدید من بگم نه سرماخوردگیه

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"