2733
2734
عنوان

بازم سوال در مورد خواستگارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1538 بازدید | 75 پست
البته در حالت کلی اقایون از این لحاظ گرم هستن, مگر اینکه واقعا مشکل خاصی داشته باشن. که در این باره هم ای کاش با خودشون و طرف شون صادق باشن.
جان زنده دلان سعدیا که ملک وجود***نیارزد آنکه دلی را زخود بیازاری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها به نظرتون چه سوالایی تو الویت قرار داره و بر اساس تجربه تون مهم تره؟؟
بچه ها میشه برای حاجتم دعا کنید و یه صلوات بفرستید. خیلی محتاج دعاتون هستم. ممنونم
سوالایی بپرس ک مشخص کنه فرهنگتون در ی سطح هست یا نه از حجاب مخصوصابیشتر اختلافا تو همینه
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
سوال دیگه خودت رو در 5 سال اینده کجا میبینی سوال دیگه اگر شغلت رو از دست بدی نقشه ی جایگزین داری چه میکنی در صورتی که شغلتو از دست بدی به نظر همسرت در مورد لباس پوشیدن اهمیت میدی؟ این جوابایی که میدن رو باید در طی دوره اشنایی راست و دروغگویی رو در اورد همسره خودم 100% راست گفت هرچی پرسیدم یه خواستگار قبله اون داشتم ازونم این سوالارو پرسیدم طرف گفت ااااااره مگه میشه نظر همسرم مهم نباشه توو همون ایام یه عروسی دعوت شدن و یه لباس برای پوشیدن اونجا انتخاب کرد عکسشو توو وایبر خواهرش برام فرستاد منم تغییر دادم کراواتشو گفتم کراواته سیاه سفید بذار نه قررررررمز!!! اخر سر همون قرمزو پوشید قشنگ دروغش تابلو شد
پرسیدم چقدر با 5 سال قبلت فرق کردی چه پیشرفت و پسرفتهایی داشتی،چه دستاوردی داشته 5 سال گذشته ات این جوابش میتونه بلند پروازی های اون ادمو مشخص کنه اگه یکدفعه بنا به هر دلیلی یه بدهیه خیلیییی سنگین بالا بیاری چیکار میکنی مثلا همسره من جوابش این بود که به شما نمیگم تا ببینم میتونم از پسش بر بیام یا نه که نگران نشی و اگر دیدم نیاز دارم که باهام همراه بشی بهت میگم پرسیدم چقدر اهل رفت و امد هستی+میخوای بعد ازدواج چقدر با خانواده ات ارتباط داشته باشیم همسرم گفت من عاشقه مهمونی هستم و کلا اینجوری بزرگ شدم و هنوز باین سنم اگه مثلا یک ماه عمومو نبینم خیلی دلتنگ میشم و حتماااا باید ببینم خووادمو
اره عزیزم همه رو توو یه جلسه که نپرسیدم خیلی هم سر این جریان سعی کردم به شوخی برگذار کنم که طرف هم مسخره نکنه هم بدش نیاد هم صداقت داشته باشه مثلا روزی که با خواستگاره قبله همسرم رفتم بیرون با ماشینه خودم تا یه جایی رفتم بعد سوار ماشین اون اقا شدم بعد یادم رفت دفترچه سوالامو ببرم،گفتم ای وای ببخشید من چیزی جا گذاشتم باید بردارم گفت چی جا گذاشتی گفتم دفترچه کنکورتو
همسره خودم شبی که اومدیم توو اتاق من صحبت کنیم کلی خندید ازینکه اینهمه سوال نوشتم و گفت من میدونم که ما قراره همیشه با هم بمونیم خیالت راحت اصلا لازم نیست ازم سوالی بپرسی منم گفتم باشه ولی 12 سوال همون شب اول پرسیدم که حدودا یک ساعت و ربع طول کشید جواب دادنش مخصوصا اون قسمتی که در مورد شغلشداشت برام توضیح میداد و اینکه شغل حساسیه و مسئولیت روو دوشش زیاده و حتیبه شوخی میگفت اگه چیزی بشه کنه برم زندان و باید برام کمپوت بیاری و این حرفا ولی جلسات بعدی دیگه چندتا چندتا سوالا رو حفظمیکردم و لا به لای حرفا میپرسیدم که حالت بازجوییشو از دست بده
2706