2752
2734
عنوان

بازم سوال در مورد خواستگارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1538 بازدید | 75 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این مطلب و سوالات در مورد خواستگارى خیلى جالب بود: http://night-skin.com/product/2423/مهمترین-سوالات-جلسه-خواستگاری/
گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
2731
سوال اولم این بود تاریخ تولد اعضای خونوادتو خواهر برادر پدر و مادر رو میدونی؟ اگه بدونه نشونهدی اینه که به اذمای زندگیش اهمیت میده 2-اگر دو روز تعطیل باشی برنامه ات برای اون دو روز چیه میخوابی توو خونه یا دوس داری بری گردش یا کلا توو خونه استراحت کنی فیلم ببینی البته شما فقط سوالو بپرسین بهش سرنخ ندین که جواب مورد نظر چیه فقط بپرسین دو روز تعطیل باشی برنامه ات چیه
چه ربطی داره من خودم گرم مزاجم ولی ادمه سرمایی هستم همسرمم گرم مزاجه ولی چربی خونش بالاس از بخاری و گرما متنفره اون گرم مزاجی که مقصوده شماس گرم مزاجیه مزاجه اونی که دوستمون میخواد مربوط به اتاق خوابه
نخیر یعنی همه روزه بازه خخخ البته از حرفاش فعلا ک اتاق خواب نداریم خخخخخ
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
سواله دیگه ام این بود که ایا مذهبی هستی و بگو بخند با نامحرمو گناه میدونی؟منظورم غریبه نیست پسردایی پسرخاله منظورمه سوال دیگه اینکه دیدگاه سیاسیت چیه اصلا اهمیت میدی به مسایل سیاسی خیلی سواله مهمیه نباید سرسری ازش رد شد ممکنه شما ادمی باشی که برات مهم نباشه و اون طرف براش مهم باشه و شما عذاب میکشی ازین تفاوت ازیمکه همسرتون دائم پیگیر اخباره ولی شما دوس داری مثلا سریال ببینی
یه سوالی میخوام که بتونم بفهمم . اخه خودم گرم مزاجم میترسم همسر ایندم مثا خودم نباشه
بچه ها میشه برای حاجتم دعا کنید و یه صلوات بفرستید. خیلی محتاج دعاتون هستم. ممنونم
ختانوم کوچولو سوالات خیلی خوبه میتونی ایجا بهم بگو خیلی میتونه کمکم کنه
بچه ها میشه برای حاجتم دعا کنید و یه صلوات بفرستید. خیلی محتاج دعاتون هستم. ممنونم
2706