2733
2739

دوستان تروخدا اگه کسی اطلاعی داره بهم بگه

من مدل کارشناسیم ۳۴ صدم از معدلی که برای ارشد ثبت نام کردم کمتر شده

اونموقع ک ثبت نام کردم معدل رشتمو زدم

و حتی متوجه نشدم ک باید ویرایشش میکردم امروز رفتم ثبت نام چونکه ۳۴ صدم مغایرت داشت گفتن باید بدیم سازمان سنجش و بخاطر همین مغایرت خیلیارو لغو قبولی میزنن😭😭😭😭😭😭😭😭حالم خیلی بده به نظرتون ممکنه قبولیم بخاطر ۳۴ صدم لغو بشه؟

نگرانی ب دلت راه نده

وقتی درستش کردن حل میشه مشکلت

قضیه چیه همه با اسنپ چت داف میشن:/پس ماها ک بدون اسنپ چت دافیم چی:/دعا کنید برام ک ب ارزوم برسم:) میخوام بورسیه شم دارم تمام تلاشمو میکنم:)  خدایا کمکم کن:) کانادا دارم میام:) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نگرانی ب دلت راه نده وقتی درستش کردن حل میشه مشکلت

چجوری درستش میکنن؟ میگن مهلت ویرایش داشته باید ویرایش میکردی ولی من هیچ اطلاعی نداشتم که باید ویرایشش میکردم 

هیچکس بهم نگفت

حالا بهم میگن احتمال اینکه لغو قبولی بزنن بالاس

نه ۳۴ صدم چیزی نیست فقط حضوری باید بری درستش کنی

شما تجربه داشتی؟ عزیزم کجا برم درستش کنم؟

دانشگاهی که قبول شدم بهم گفت هفته دیگه جوابش میاد که ایا قبول میشی یا نه

ولی مگن مغایرت معدل مساوی با رد قبولی😭😭😭😭

ینی چی؟مگه میشه؟معدلت کجا اشتباه وارد شده مگه

موقع که ثبت نام کنکور ارشد کردم هنوز فارغ التحصیل نشده بودم معدل رشتمو بهش گفتم 

بعد از فارغ‌التحصیلی معدلم ۳۴ صدم کمتر شده 

و من نمیدونستم باید ویرایشش کنم

حالا که دانشگاه قبول شدم بخاطر ۳۴ صدم قبولیم مشروط شده

ونمیدونم چه غلطی کنم درستش کنم😔😭

2740

@zvob    

سلام ‍ ببخشید تو یه تاپیک دیدم راجب مغایرت معدل نظر داده بودید ولی قفل بود ازتون یه سوال داشتم میخواستم بپرسم گفتم تگتون کنم

من ۳۴ صدم معدلم مغایرت داره ممکنه قبولیم باطل بشه؟

امروز برای ثبت نام حضوری رفتم ولی گفتن باید به سازمان سنجش اطلاع بدیم جوابشو یه هفته دیگه میدیم

خیلی نگرانم ممنون میشم اگه تجربه ای دارید بهم بگید😢

شما تجربه داشتی؟ عزیزم کجا برم درستش کنم؟ دانشگاهی که قبول شدم بهم گفت هفته دیگه جوابش میاد که ای ...

واسه من دوصدم بود هیچ اتفاقی نیفتاد

تو که آخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی.  میشه برای خواسته دلم صلوات بفرستی
چجوری درستش کنم بهم گفتن میفرستیم سنجش صبر کن تا جواب بیاد  تو این مدت ک جواب میاد من چه تلاشی ...

من حضوری رفتم سنجش سریع درست کردن برام

اصلا تحمل نداشتم بمونم سنجش جواب بده

کس دیگه هم میونی بفرستی نیاز نیست حتما خودت باشی فقط باید عکس و کپی مدارکت همراهش باشه

تو که آخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی.  میشه برای خواسته دلم صلوات بفرستی