2752
2734
عنوان

شیردهی نوزاد

56 بازدید | 7 پست

مامانای عزیز سلام. من دخترم ۵۰ روزشه. کنار شیرم شیر خشکم میخوام بدم میترسم بعد اون شیرمو نخوره و یه مشکل دیگه اینه که مدیریت دادن شیرخشک و شیر خودم چه جوری باشه که بالا نیاره. ممنون

شیر و شیرخشک باهم نده، شیرمادر سرده شیرخشک گرم.مغز بچه سرد و گرم میشه. اینو دکتر بهم گفت من که فقط شیرخشک میدم♡

سرگشته چو پرگار همه عمر دویدیم، آخر به همان نقطه که بودیم رسیدیم

اگه شیر خودت خوبه تو رو خدا شیرخشکی نکن. من دو ماهگی ببعد بچم رو با یه اشتباه شیرخشکی کردم دیگه سینم شیرش کم شد خشک شد مجبور بودم هر جا مهمونی میرفتم تو کیفم شیشه شیر و شیر خشک و فلاکس با خودم می‌بردم مصیبت بود .حتی غذا خوردنتو بیشتر کن شیرت زیاد شه مجبور به شیرخشک نشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگه شیر خودت خوبه تو رو خدا شیرخشکی نکن. من دو ماهگی ببعد بچم رو با یه اشتباه شیرخشکی کردم دیگه سینم ...

من کلا درگیرم با خودم تمام تلاشم اینه شیرخودمو بدم ولی خیلی وزن مطلوب نگرفته. بیشتر به خاطر وزن گیریش میخوام شیرخشک بدم

من کلا درگیرم با خودم تمام تلاشم اینه شیرخودمو بدم ولی خیلی وزن مطلوب نگرفته. بیشتر به خاطر وزن گیری ...

فقط شبا بهش بده ک داره می‌خوابه و خوابه. تا ۶ ماهگی این کارو کن. بعد ۶ ماه شیرخشکو قطع کن و بجاش غذای پر کالری بده تپل میشه در کنارش فقط شیر خودتو بده