2737
2739
عنوان

روزی چند بار به مردن فکر میکنید؟

124 بازدید | 14 پست

من خودم هر روز تقریبا

روزی چهار پنج بار

اصلا هم افسردگی نمیاره و بالعکس شور و شوق عجیبی در من به وجود میاد برای کار کردن

مهدیا … ما همه از طایفه سلمانیم هرچه خواهدبشود، پای علی می مانیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هر وقت میخوام کاری انجام بدم در مورد کسی به این فکر میکنم مشکلی برای اون دنیام نداشته باشه.  در ...

حرفهای منو تایپ کردی مرسی

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
2740

چقدررررررر امضات قشنگه منکه مردم براش

و اما در باره ی مرگ از تایمی ک بیدارم تقریبا هر لحظه اگر نباشه اما هر ساعت بهش فکر میکنم تقریبا چند ماهی میشه کل ذهنم درگیرشه

اصلانم برای افسردگی و این حرفها نیست

راستش رو بخوای بیشتر علاقه است

دوستدارم آدم خوبی باشم و ی ملاقات دلچسب داشته باشم

فکر کن بمیری وقتی چشمات باز شه حضرت محمد صلی الله و علیه و آل وسلم رو با حضرت علی علیه السلام قوربونش برم رو ببینی ک بهت لبخند میزنن و میگن خوش اومدی

فکر کن اینقدر آدم خوبی بوده باشی ک هر روز بتونی امامهات رو ببینی خانم فاطمه ی زهرا علیه السلام رو ببینی مگه خوشختی از این بیشترم میشه

ایراندختم،همواره دست در دست رنج و سختی و سردرگمی.... بدتراز رنج و سختی بود سردرگمی ‌....ک الحمدلله ب آرامش رسیدم، راه های زیادی رو رفتم راههای بعضا خطرناک با خیلیا همنشین شدم و عمرم رو باختم بد بودم بدحجابو بی دین بودم ، ب خودم میگفتم امروزی و روشن فکر!....اما انگار یکی نگرانم بود انگار یکی برام دعا میکرد توی خلوت خودش  ...... انگار معجزه شد از سرگردانی نجات پیدا کردم و برگشتم ب آغوش امن خالق دیگه دلم نمیخواد روشن فکر باشم تو تایپکهای من از زندگیم میخونی از گذشته و حال و آرزوهای آینده ام از مباحث مذهبی ک دوستشون دارم از آقای غریبم از امام زمانم پس اگر حوصله اش رو نداری نیا و نخون و توهین نکن چون جوابت رو نمیدم و سختت میشه در ضمن هیچ دوستندارم آقایی توی تایپکهام حضور داشته باشه یا در خواست دوستی بده پس ورود اقایان ممنوع

یه بزرگی میگه: 

برای دنیایت چنان باش که گویی جاویدان زنده خواهی ماند و برای آخرتت چنان باش که گویی فردا می میری

به نظرم این حرف درسته

هم باید به مردن فکر کنیم و هج زندگی کنیم، طوری نباشه که همش تو حال و هوای فکر مرگ باشیم و طوری هم نه که کلا فراموشش کنیم 

2706