2733
2734
عنوان

حک پیامک

125 بازدید | 14 پست

تروخدا هر کس بلد هست بگه  چطور پیامک های همسرم هم رو گوشی خودش بره 

هم رو گوشی من بیاد ببینم.

هک کنم ؟چکار کنم بگید لطفا

کاربری دوم ،کاربری قبلی و بعد 3سال لغو کردم به علت شناسایی شدن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اونایی ک تومخابراتن فقط میتونن

ی صلوات بفرستین برای نی نی کوچولوم..فدای همتون.....خدایاشکرت۱/۵/۱۴۰۲از مثبت شد🥰🥰 خدایاشکرت🥰😍خدایاشکرت بداز۱۱سال چشم انتظاری وباوجودتنبلی شدید خدایاشکرت🥰🥰۱۶/۱۲/۱۴۰۲پسرم ب دنیااومد۱۴۰۳/۱/۴پسرم اسمانی شد😭😭😭

فقط اینکه برنامه همراه من نصب کنی اونجا میشه ریز مکالمات و... دید اگه خطشون همراه هست

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘
2740
فقط اینکه برنامه همراه من نصب کنی اونجا میشه ریز مکالمات و... دید اگه خطشون همراه هست

آره همراه اول هست ،

ریز مکالمات یعنی چی ؟

یعنی ببینم با کی تماس تلفنی داشته ؟؟

اینجوری به دردم نمیخوره 

فقط باید پیامک ها رو ببینم یا مکالمه ها ضبط بشه

کاربری دوم ،کاربری قبلی و بعد 3سال لغو کردم به علت شناسایی شدن 
آره همراه اول هست ، ریز مکالمات یعنی چی ؟ یعنی ببینم با کی تماس تلفنی داشته ؟؟ اینجوری به دردم نم ...

فقط اینکه گوشیشو هک کنید راه دیگه ای نداره

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘
آخه چطوری بلد نیستم  خواهش میکنم اگر بلد هستی بگو بهم

منم بلد نیستم باید بدید به کسی که بلد باشه... کسایی هستن که اینکارو میکنن 

با برنامه همراه من نمیشه پیامک هاشو چک کرد؟

متن پیامک نمیاد فقط نشون میده ب چه شماره ای پیام فرستاد تاریخ و ساعتشو میگه

2706