2737
2734
عنوان

کسی اینجا مشاور یا روانشناس هست؟

79 بازدید | 17 پست

ی سوال داشتم

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آخه اگه براتون پیش نیومده باشه گمون نکنم بتونید جواب بدید 

سوالم این

من گاهی که نرم نرم سرمو میخارونم خیلی برام لذت بخشِ ( سرم نمیخاره ها، یا شوره و مشکلی ندارم) 

اما وقتی ناخنم آروم آروم میکشم کف سرم خیلی برام لذت بخش 

گاهی یهو میبینم چند دقیقس دارم اینکارو ادامه میدم 

میخوام دلیلش رو بدونم

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست

قبلا از ی مشاور پرسیدم .گفت طرحواره ست

بخاطر کمبود آغوش هست 

نمیدونم درست گقت یا نه

2740
من خودم این کارو انجام میدم ولی من اسمشو می‌زارم عادت چون وقتی شبا این کارو میکنم خوایم نمیبره ومیتو ...

من موهام رو ماساژ میدم ولی یه احساس درد تو سرم حس میکنم که نمیتونم توصیف ککم

چه جالب 

زیادیم 

خیلییی دلم میخواد دلیلشو بدونم 

اصلا تو نت چیزی نتونستم پیدا کنم

اره منم همیشه فک میکتم کع علتش چیه

کاش کسی بود جواب میداد

2706