2752
2734
عنوان

یکی بیاد منو از گیجی دربیاره

638 بازدید | 50 پست

سلام. من دو ماه پیش چیزی شبیه حمله قلبی بهم دست داد. الان دو ماهه که خیلی قرص میخورم. قرص چربی، تپش قلب، پوکساید، آلپرازولام و کلونازپام. به علاوه ی قرص ضد بارداری. قراره یه سی تی آنژیو قلب هم بدم.

حالا... پنج شنبه موعد قاعدگی م بود. من فقطططط یه مقدار لکه قهوه ای دیدم. علتش چیه؟

ضمنا ۳۹ سالمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم‌ این قرصا که میگی برای حمله عصبی پانیک هم میخورن( شبیه حمله قلبی هست ولی اصلا آسیب جسمی نداره و بخاطر اظطراب زیاد ایجاد میشه)چه دکتری اینارو تجویز کرده؟؟

بجز قرص بارداری بقیه شون ربطی به قاعدگی نداره، صبر کن اگر تا یک هفته پریود نشدی به فکر دکتر باش، من خودم گاهی چندروز قبل پریود لک میشم بعدش پریود میشم… در مورد یایسگی دکتر زنان بری بهتره خیالت راحت میشه 

عزیزم‌ این قرصا که میگی برای حمله عصبی پانیک هم میخورن( شبیه حمله قلبی هست ولی اصلا آسیب جسمی نداره ...

ببین نوار قلبم همش میزنه آنرمال و crbb.

پنجشنبه ای که گذشت موعدم بود، ولی فقط لک قهوه ای دیدم

ببین نوار قلبم همش میزنه آنرمال و crbb. پنجشنبه ای که گذشت موعدم بود، ولی فقط لک قهوه ای دیدم

دکتر قلب رفتی؟ کفته سالمی یا حمله قلبی داشتی؟

این داروهارو چه دکتری تجویز کرده ؟

ببین نوار قلبم همش میزنه آنرمال و crbb. پنجشنبه ای که گذشت موعدم بود، ولی فقط لک قهوه ای دیدم

نگران لک نباش، برو‌دکتر زنان که خیالت راحت بشه ولی من رفتم گفت طبیعیه، حالا بدن هرکسی فرق داره برو ببین چی میگه

دکتر قلب رفتی؟ کفته سالمی یا حمله قلبی داشتی؟ این داروهارو چه دکتری تجویز کرده ؟

همه رو دکتر قلب تجویز کرده. فقطططط میگن باید حتما سی تی آنژیو قلب انجام بدی ببینیم گرفتگی عروق داری یا نه.

2706