2733
2734
عنوان

بارداری من و خیانت شوهرم

3728 بازدید | 105 پست

داستان بارداری در دوران عقد رو دیدم یاد خودم افتادم ...

دوساله پیش زمانی که عقد بودم تا خواسته باردار شدم،تا اون زمان شوهرم از نظرم یه مرد عاشق و وفادار بود،چون سالها با هم دوست بودیم 

حالا من کلی گریه کردم و گفتم بچه رو نگه داریم ،شوهرم گفت شرایطش نیست و(خانوادش خیلی سنتی ان)گفت هیچجوره نمیشه 

خلاصه قبول کردم بدون اینکه کسی بفهمه با قرص سقط کنم.قرصارو برام گذاشت و شب شد منو رسوند خونموپ

فرداش با کلی درد بیدار شدم و دیدم و دیدم دریغ از یه زنگی که بهم زده باشه...

خلاصه غروب شد و

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من همینجوری دراز کش رو تخت بودم و از طرفی نباید میزاشتم خانواده بفهمن از شدت ضعف و درد و گشنگی همینجوری روی تخت مونده بودم از طرفی ام نگران شوهرم بودم که چرا جواب نمیده

2740

خلاصه شب شد و نامزدم بالاخره زنگ زد و منم شاکی شدم چرا تا الان یهزنگ نزدی بپرسی مرده ام یا زندم ،بهونه آورد و اون روز تموم شد.بقیه روزام همینجور اصلا براش مهم نبود من چقدر ضعیف شدم و چقدر احتیاج دارم به بودنش

لایک لطفا 

یاد پدرم افتادم که می گفت: نه با کسی بحث کن، نه از کسی انتقاد کن. هر کی هر چی گفت بگو حق با شماست و خودت را خلاص کن. آدم ها عقیده ات را که می پرسند، نظرت را نمی خواهند، می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی. بحث کردن با آدم ها بی فایده است.
2706