2733
2739
عنوان

بچه پروی همسایه شورسو دراورده

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 22 پست
شما باید مراقب بچه خودت باشی،دستش بگیری وهمراهیش کنی،وقتی کنارش باشی یه بچه ۲ساله نمتونه در ببنده یا ...

ببین من سایه به سایش میرم میاد هل میده فرار میکنه یعنی پشتش واینساده بودم با سرمیومد کف اسفالت

خیلی پروییه بچه من تازه راه افتاده اصلا نمیتونه ازخودش دفاع کنه

اگه راه داره از جلوی درتون یکم دورتر ببر که اون نتونه بیاد حالا پارک نمتونی فضای سبزی که توش قدم بزنه مرکز خرید واسه قدم زدن برو 

پارکم اصلا خطرناکه بچه ها هلش میدن من دخترم سه سالمو میبرم با هزار ترس و لرز 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بگیره بچشو تا داد نشنوه بچه من بیوفته بلایی سرش بیاد اون جواب میده

جفتتون مقصرین.اصلا کوچه خیابون جای بچه یساله دوسالس؟اصلا هل دادن و فلانم‌نباشه ممکنه بخورن زمین رو سیمان و اسفالت اتفاقی بیفته خدای نکرده.تو خونه مشغوا کنین دیگه فسقلیارک..

عادت کرده متاسفانه هی مادرشوهرم اومد بردش عادت کرد حالا ول کنم نیس خونه هیشکی هم نمیره فقط میخاد خاک ...

تو کوچه مگه خاکه!!!!!!

گل رس استاندارد براش بگیر،چند وقت خودت خونه سرگرمش کنی،ترک عادت میشه

2731
تو کوچه مگه خاکه!!!!!! گل رس استاندارد براش بگیر،چند وقت خودت خونه سرگرمش کنی،ترک عادت میشه

نمیماله به فرش اینا؟ چون راه میره دائم اصلا نمیشینه رو زیر اندازه

ازین شن ها هس کوچه اونارو ورمیداره پرت میکنه

نمیماله به فرش اینا؟ چون راه میره دائم اصلا نمیشینه رو زیر اندازه ازین شن ها هس کوچه اونارو ورمیدار ...

مسلما باید زیر انداز بزرگ بندازی،خودتم کنارش باش باهم درست کنید،بچه یاد میگیره که بشینه وبازی کنه،لوگو های مختلف،حلقه بخر،حالا که پرت کردن دوس داره،مسابقه بزارید باهم و...

بچه دو ساله با قصد مگه میاد طرف بچه ات !!!!! 

خودت به اون گندگی با بچه دو ساله دعوا می کنی بعد انتظار داری بچه دو ساله چیزی به بچه ات نگه مامانش چه مودب بوده من بودم یه طور دیگه برخورد می کردم

2740