2733
2734
عنوان

بارداری ناخواسته

437 بازدید | 22 پست

خانوما لطفا فقط کسایی که تجربه دارن نظر بدن چون حالم اصلا خوب نیس و حوصله نصیحت ندارم داغونم

ناخواسته باردار شدم چون بچم کوچیکه۳سالشه از طرفی واقعا شرایط ندارم چه مالی و چه آمادگی برای کارای چکاپ و دکتر و...

طبیعی جلوگیری میکردیم ولی از شانسِ ... من(ای کاش خدا به منتظرا میداد خیلی بده ناخواسته)

هرکاری که فکرشو میکردم انجام دادم سقط نشد

همه گفتن مهمون ناخواستس خدا پافشاری میکنه بمونه تلاش نکن برای نبودش میگن اینجور بچه ها خیلی روزی میارن

حالا من سوالم اینه کسی بوده ناخواسته باردار شه و خدا از نظرمالی تو زندگیش شرایطو عالی کرده باشه چون شب و روزم غصه شده میدونم ناشکریه ولی کاش خدا بده به کسایی که منتظرن من حالم بده

یعنی بیاد وضع مالیم خوب میشه؟

نمیدونم چطوری هزینه بیمارستانو غربالگری و... رو بدم😔😔🥺🥺

خدایا بابت همه چیز شکر😍😍دوستت دارم

آن کس ک دندان دهد نان دهد خیالت راحت همه چیزش جور میشه تروخدا بارداری منم دعا کن

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام

اره

دوست من همینطور شد اما تا بدنیا اومد بچه جدید هم ماشین عوض کردن هم خونه تونستن بگیرن خیلی معجزه اسا

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رزق بچه اینه که مادر شیر تولید میکنه و والدین بیشتر تلاش میکنن و وضع مالی بهتر میشه وگرنه هیچ بچه ای با یه کیف پول دنیا نمیاد

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2728

خواهرم ناخواسته بگو و ایشونم حرف شما رو میزد ماشالله بچها ک میان روزی خودشونو میارن ناخواسته ها ک مهمون ناخونه هستن خدا 100 برابر بیشتر میکنه روزیشو نگران نبا‌ش امیدت به خدا باشه 

میشه برای مادرشدنم دعا کنید آخه خیلی وقته ک منتظرم....    💚      میگن انرژی خوب بده دریافت میکنی                                          تیکر و فعال کردم که به زودی به واقعیت برسه❤️

من پسرمن ۶ ماهش بود دخترمو باردار شدم ناخاسته.میدونی کلی دارو و دم نوش خوردم دور از چشم شوهرم سقط نشد نذاشت قرص سقط بخرم .بعد لطف خدا دخترم دنیا آمد و همه دنیای من شد خاستنی تر هر چیزی شد.اما نمیدونم بخار داروهای ک مصرف کردم یا ناشکری ک کردم دخترم همیشه مریضه.دعا کنین خوب بشه

عزیزم پسرت ۳ سالشه تا دنیا بیاد میشه۴ سالش،۴سال اختلاف سنی کمی نیست

اخه یه جوری میگی حوصله کارای چکاپ و دکتر ندارم انگار ۳ ماهه زایمان کردی

من از یکسالگی پسرم تو اقدامم الان پسرم نزدیک ۴ سالشه همش میگم کاش یه خواهر برادر داشت تا حامیش بود ...سخته بچه تنها باشه..مخصوصا تو جمع همبازی هاش

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)
2740

برادرهمسرم بچه دومشون ک بدنیا اومد دقیقا خورد ب یه وضع بد اقتصادی و کرونا و بدهی و چک و... اماااا گفت خدا روزیمو بخاطر بچه هام بهم میده و نه به خاطر خودم. در عرض ۲ سال ماشین ایرانی تبدیل شد ب خارجی،خونه ۷۰متری تبدیل شد به خونه ویلایی ۲طبقه و پیشرفت تو کارش... نمیدونم واقعا پاقدم بچه بود یا توکلش بود یا جنمی ک تو کار داشت... جالبه اونموقع وضع ماهم مث اونا بود و من گفتم خداروشکر ک ما لااقل بچه نداریم. ما همونیم ک هستیم ولی اونا ماشالا ترقی کردن

عزیزم پسرت ۳ سالشه تا دنیا بیاد میشه۴ سالش،۴سال اختلاف سنی کمی نیست اخه یه جوری میگی حوصله کارای چک ...

عزیزم منظور از حوصله بخاطر مسائل مالیشه که از حوصلم خارجه وگرنه از خدام بود دخترم از تنهایی دربیاد

من پسرمن ۶ ماهش بود دخترمو باردار شدم ناخاسته.میدونی کلی دارو و دم نوش خوردم دور از چشم شوهرم سقط نش ...

مریضیش چیه؟

من خیلی چیزا خوردم و خیلی کارا کردم ولی همینکه سونو گفت دیگه قلب داره دست نگه داشتم و گفتم دیگه نمیتونم بخوامم نمیتونم سقط کنم چون دیگه حون داره🥺🥺🥺🥺🥺

عزیزم منظور از حوصله بخاطر مسائل مالیشه که از حوصلم خارجه وگرنه از خدام بود دخترم از تنهایی دربیاد

توکلت به خدا باشه...ان شاءالله صحیح و سالم باشه ....روزی رو خدا میرسونه

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)
باید قبل حاملگی خواست رو جمع میکردی عزیزم 🌹 الان دیگه دنبال سقط نباش  گناه قتل به پات حساب م ...

حواسمو جمع کردم حسابی هم جمع کردم ماما میگفت از هر ۵۰نفر یه نفر از پیشاب حامله میشه اونم شانس من بوده

رزق بچه اینه که مادر شیر تولید میکنه و والدین بیشتر تلاش میکنن و وضع مالی بهتر میشه وگرنه هیچ بچه ای ...

منظورم نی با کیف پول بیاد من شوهرم خیلی تو کارش تلاش میکنه که دیده شه منظورم اینه خدا به حضور این بچه نگاه کنه و کمک کنه همسرم تو کار پیشرفت کنه یا مثلا حقوقش بیشتر شه چمیدونم از این معجزه هایی که یهو تو زندگیا اتفاق میفته

حواسمو جمع کردم حسابی هم جمع کردم ماما میگفت از هر ۵۰نفر یه نفر از پیشاب حامله میشه اونم شانس من بود ...

پیش آب عزیزم حرفه

مردا ول میدن بعد میگن و نمیگن بعد میگن پیشاب بوده 

💞 تو🌙 دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از توی ساحل تو ! 💞
2706