2737
2739

یکی زدم تو سرش و یکم دعواش کردم شوهرم دسشویی بود اومد بیرون میگه اون بچس نمیفهمه تو خرس گنده که میفهمی چرا گزاشتی رو فرش بالا بیاره

انقدر عصبی شدم از حرفش بحثمون شد انگار من میدونستم قراره گندبزنه بعدم من از زحمتای هدر رفتم ناراحت بودم نه فرش خیلی بد غذاس یه ساعت با قاشق دنبالش بودم تا چندتا قاشق خورد اخرم خو اینجور شد گریه کرد گرفت خابید اعصابم از شوهرم خورده یبار نشد دل داری بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حتما بزور دادی بهش بالا آورده

آهن بهش میدی؟

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜
2738

بچه ۱۷ ماهه رو میزنید؟

خواهش میکنم نکن این کار رو 

این بچه ها با رضایت خودشون به دنیا نیومدن توروقرآن باهاش مهربون تر باش مامانش

اون وقتی بالا میاره حتما یه مشکلی چیزی داره یا مشکل بلع یا ویروسی چیزی معده ش خراب کرده

❤️خدایا پسرم رو در پناه امن خودت حفظ کن❤️
هروز بزور میخوره کارالانش نیست که بخاطر غذا بالا نیاورد کلا دستشم کنه نزدیک دهنش زود حالش بهم میخوره

اهن و مولتی، کدومو میدی؟

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜
بچه ۱۷ ماهه رو میزنید؟ خواهش میکنم نکن این کار رو  این بچه ها با رضایت خودشون به دنیا نیومدن ...

همیشه که نمیزنم ماهی یبار از کوره در میرم بعدم شوهرم میبینه ناراحتم زخم میزنه جایدلداری

دختر منم ۱۷ ماهشه عزیزم

دختر منم اذیتای خودشو داره اینم به زور غذا میخوره دنبالش نیفت واسه غذا دادن بزار جایی هر چند دیقه یه قاشق بزار دهنش با شعر و قصه غذا بده بهش تند تند نده که بالا نیاره کم کم بده بزار هضم بشه

بچه شما حرف میزنه؟چیا میگه؟چکارایی بلده؟

دخترم،هلنای مامان تو معجزه زندگی منو بابایی❤خدایاشکرت