2752
2734

من چادریم،اما مانتو کوتاه نپوش ممکنه حراست گیربده 

وقت کم است...ما ابد در پیش داریم...                                 پناه میبرم به خدا،از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده‌ام.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لباس بیرونم که مهم نیست چون بسم اللهدالرحمن الرحیم عوض میکنم ولی شلوار گشاد میپوشم اکثرا یا جین راست ...

رنگم بیشتر ب همگونی شلوار و جوراب و کفشم فک میکنم چون بقیش روپوشه 

خانم آقای دکتر
هیچ وقت منظور امضای شما را نفهمیدم 😕🤦‍♂️

سادس ک عزیزم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2731
سوال منم هست. جلو باز اوکی؟ تا وسط.رون چی؟؟؟؟ خب من چی بپوشمممم

جلوبازو حراست عشقی برخورد میکنه 

به بعضیا گیر میده به بعضیا نه 

ولی کوتاه حتی تا روی باسن هم گیر نمیده مگر اینکه اندام پر و درشتی داشته باشی خیلی جلب توجه کنه

ترم یکی؟ ببین اولش دوتا مانتو دانشجویی بپوش از این رسمی بلندا  برو ببین ترم بالاییا چطورن بعد ...

نه ترم اولی نیستم فقط میخوام ببینم بقیه چی میپوشن

خودم سال پیش که حضوری شد با مانتوی بلند و ساده رفتم دیدم همه قرتی و جینگولی ان منم تغییر رویه دادم😅

من دارم اقدام میکنم دویاره ادلمه بدم .

ولی خب قبلا مقنعه میپوشیدم  شومیز اصلا ، مامتو جلو از اصلا، مانتو کمر ساسون دار اصلا ، مانتو زرق برقی اصلا، مامتو خیلی بلند اصلا ، مانتو عزبی ، مانتو مجلسی مانتو مهمونی اصلا ، 

کت حیلییی شیک مجلسی نه ولی کت اسپرت اوکیه 

چون مقنعه اجباریه ترجیحا کت یا مانتو خیلییی گشاد خوب نیست شلخته میشه 

ساق دست تو دانشگاه ترکیب فوق سمی هست نزنین😂

کلا تیپ رسمی و اسپرت ، تیپ های اداری مانتو شلوار ست مسخره و خنده داره از نظر همکلاسی هاتون ، تیپ هایذمهمونی و خیلی ژنانه افنضاحه . 

کفش پاشنه بلند 😭

کالج و بابت پاپیونی😭

روزای اول همسعی کنین لباس رنگ خنثی مثل طوسی یپوشین ک دستتون بیاد جو و فاز کلاستون چطوره 

پثشش های تو چشم ک باعث شه معروف شین یا اصطلاح جوونا شاخ شید نزنین ک اذیت کننده است تو طول ترم . 

البته اینا نظر شخصی منه 

ما آزاده ولی چادر اجباره

واقعا؟

چرا باید چادر اجبار باشه تو آزاد؟

تازه اینجوری شده؟

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍