2733
2734
عنوان

میشه بیاید راهنماییم کنید 😢

72 بازدید | 15 پست

من یه کاری کردم راستشو بخواید الان پشیمونم 

یه نفر بود که من خیلی ازش خوشم میومد ولی چون اهل دوستی نبودم چند بار که گفت بریم بیرون گفتم نه ( اونم نیومد بگه خوشش میاد ازم برای یه کار دیگه ای گفت بیا بیرون ) 

خلاصه که یه مدت گذشته و اون دیگه نه گفت بریم ببرون نه کلیپی فرستاد منم یکی دوبار کلیپ فرستادم فقط لایک کرد یه بارم گفتم از دست من ناراحتیبد گفت نه 

نمیتونم گندی که زدمو جبران کنم ؟ پشیمونم راستش 😢

Md.collection24.   آدرس پیج منه ، خوشحال میشم از پیجم دیدن کنید و اگه دوست داشتید فالوم کنید 😍😍ارسال برای شما دوستای  نی نی سایتی عزیزم هم رایگانه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچ گندی نزدی به نظرم. دیگه هم بهش فکر نکن. 

اخه راستش خیلی از من سر بود واقعا ولی من خیلی ناز کردم 

چند بار که گفت بریم بیرون گفتم نه فکر کنم بهش برخورد 

Md.collection24.   آدرس پیج منه ، خوشحال میشم از پیجم دیدن کنید و اگه دوست داشتید فالوم کنید 😍😍ارسال برای شما دوستای  نی نی سایتی عزیزم هم رایگانه 
تند رفتی مگه زمان قاجاره که نمیشده باهاش بری بیرون !! میرفتی مثل دوتا انسان بالغ حرف میزدین دیگه نها ...

اره جوگیر شدم 😢 راهی نبست جبران کنم؟

کلا دیگه سراغشو نگیر بچسب به زندگیت خودش میاد 

دیگه نمیاد کلا ادم خیلی مغروریه منم خیلی ناز کردم دیگه عمرا بگه😢

اخه راستش خیلی از من سر بود واقعا ولی من خیلی ناز کردم  چند بار که گفت بریم بیرون گفتم نه فکر ...

اگر علاقه داشت پا پس نمی‌کشید. اگر علاقه داشته باشه برمیگرده. پاپیچ نشو. بذار هر کار میخواد بکنه. شایدم هدفش رابطه جنسی بوده و دیده تو از اون مدل دخترا نیستی سرد شده.البته احتماله

اگر علاقه داشت پا پس نمی‌کشید. اگر علاقه داشته باشه برمیگرده. پاپیچ نشو. بذار هر کار میخواد بکنه. شا ...

اخه قبلا کلیپ میفرستاد الان یه مدته دیگه هیچییی نمیفرسته 

من اشتباه کردم دوبارم گفتم از دست من ناراحتید گفت نه 

حس میکنم کوچیک شدم

میتونی بگی میدونم ناراحتی که درخلستتو رد کردم فقط ترسیده بودم نمیدونستم چی بگم

نه اخه بلافاصله بعد اون نبود 

الانم که میگم از دست من ناراحتید میگه نه 

شایدم دوست شده با کسی 

اخه اون جمع نمیبست وقتی حرف میزد من جمع میبستم 

ولی من پیام دادم گفتم از من ناراحتید شما میگفت و جمع میبست حتما دوست شده😢

دیگه نمیاد کلا ادم خیلی مغروریه منم خیلی ناز کردم دیگه عمرا بگه😢

نیاد به جهنم باور کن منم مثل تو بودم فقط اون گفت هپو ببینیم بعد دیدم اشتباه کروم باید نادیده گرفت فراموشش کن سخته ها خیلی می دونم درکت می کنم ولی خواهرانخ می گم فراموش کن

اخه قبلا کلیپ میفرستاد الان یه مدته دیگه هیچییی نمیفرسته  من اشتباه کردم دوبارم گفتم از دست من ...

فکرت رو مشغول نکن. چون ارزش نداره. دیگه هیچی هم باهاش صحبت نکن. اگر بخواد یه حرکتی میزنه. فقط پیگیرش نباش دیگه

فکرت رو مشغول نکن. چون ارزش نداره. دیگه هیچی هم باهاش صحبت نکن. اگر بخواد یه حرکتی میزنه. فقط پیگیرش ...

خیلی از من سر تر بود فکر کنم کلا بدش اومده از من 

اعتماد به نفسم کم بود بدترم شد از اینش ناراحتم

نیاد به جهنم باور کن منم مثل تو بودم فقط اون گفت هپو ببینیم بعد دیدم اشتباه کروم باید نادیده گرفت فر ...

اره دیگه کاری ندارم ولی اعتماد به نفسم خراب شد 

مخصوصا که میگم کاش برای بار دوم نمیگفتم از من ناراحتید

2706