2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روانشناسم بله

دخترم به کسی دل بسته که یه حرفی زده ورفته خارج از ایران ودو سال گذشته ولی اون هنوز فراموشش نکرد و24 ساعته به فکرشه وگریه میکنه وزندگی خودشو ومنو مختل کرده

2731
دخترم به کسی دل بسته که یه حرفی زده ورفته خارج از ایران ودو سال گذشته ولی اون هنوز فراموشش نکرد و24 ...

حضوری باید با خودشون صحبت بشه

میتونید از من برای مهارت های زندگی و توسعه فردی بانوان کمک بگیرید .

یک ساله هر ماه میبرم مشاوره اصلا تو گوشت وخونش رخنه کرده طرف رفته اون میگه برمیگرده الان چیزی که خیلی فاجعه است پیگیری اون شخص از دوستاشه ابروم رفته اصلا زده به سیم اخر کلا داره اینور اونور ازش خبر میگیره 

سلام وقت بخیر ببخشید من نظر شما رو در یه تاپیک. دیدم که گفتید با حقوق معلمی تونستید چقدر پیشرفت کنید.

لطف بزرگی به من میکنید اگه بهم بگید چطوری؟ واقعا ممنون میشم کمکم کنید منم بتونم با حقوق ۱۰-۱۲ تومن پیشرفت کنم 

سلام وقت بخیر ببخشید من نظر شما رو در یه تاپیک. دیدم که گفتید با حقوق معلمی تونستید چقدر پیشرفت کنید ...

سلام البته الان پیشرفت کردن سخت شده ده دوازده تومن خرج یه ماهم نمیشه ولی پناه بر خدا وتوکل بر خدا چند تا نکنه رو در نظر داشته باش، همیشه خوشحال باش وامیدوار، اگر دستی برات دراز شد خالی رد نکن حتما کمک کن حالا پول باشه وکار باشه یا حتی وقت گذاشتن ومحبت کردن، اگر متاهلی یه حقوق خرج بشه ویه حقوق سرمایه گذاری حالا طلای کار کرده یا خرید وفروش ویا سپرده، 

2740