2737
2734

نظرتون چیه ؟حتما باید حاجت داشته باشم که روضه یا مولودی بگیرم؟به خاطر ثوابش این کارو دوست دارم اما نمیخوام ریا توش باشه. 

خدای من به خاطر همه چیزهای خوبی که بهم دادی شکر ،شکر ،شکر.دوستت دارم خدا ،همیشه بامن باش.

فقط بخاطر ثوابم میشه

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم حاجتت میتونه فقط این باشه که دوسشون داری و میخوای خدمتی بهشون کرده باشی نیاز نیست نذر خاصی پشتش باشه. قبول باشه مارو هم دعا کن.

کانال مینی‌مال نویسی هام در تل: https://t.me/wayafzood
2742

خدا خیرت بده 

خب انجام بده این کارو

چی بهتر از پولی که تو این مسیر خرج بشه و خونه ای که جایگاه حرف و حدیث اهل بیت باشه 

اگه نزدیک بود منم میام کمکت 😁

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

شوهرم هم موافقه .دلم میخواد ساده وبه دور از تجملات باشه مثلا قرآن خوانی ویا روضه یا مولودی فقط هم چای وکیک

خدای من به خاطر همه چیزهای خوبی که بهم دادی شکر ،شکر ،شکر.دوستت دارم خدا ،همیشه بامن باش.
2738