2733
2739
من اینو تو نت دیدم بسم الله الرحمن الرحیم دوستان یکی از روش هایی که برای پیدا کردن کار هم توسط پسرهمسایه خودمون و دخترهمسایه و پسرعمو و پدرم و چندین نفر دیگه تست شده رو براتون شرح میدم شکی نکنین توی این روش و 100% جواب میده و مجرب هست. در طول روز شروع به نوشتن سوره یوسف کنین و روی کاغذ با وضو و شرایط...بنویسین کامل بعد که تموم شد کاغذ رو یه جای پاک نگه دارین و شب هنگام از خونه خارج شین و نیت کار رو توی دلتون داشته باشین بعد به یه جای تاریک برین و یه دیوار پیدا کنین که شکاف داشته باشه کاغذ رو توی دیوار قرار بدین لای شکاف دیوار و مطعمن باشین که کاغذ نمیفته و اونجا پاک هست واگرنه در حق قران جفا کردین و موقع برگشت به هیچ وجح پشت سرتون رو نگاه نکنین و اگه نگاه کنین عمل خودتون رو خراب کردین . به امید خدا طی چند روز بعد شما رو به کاری دعوت میکنن انشالله این رو پدرم به من یاد دادن سالیان پیش چندین نفری رو هم که دیدم امتحان کردن و به چند شرکت دعوت شدن و خداروشکر الان وضع خوبی هم به هم زدن و خدا روزیشون رو داره میده دایی عزیز اگه مشکلی در این عمل هست لطف کنین پست رو حذف کنین و اگه نکته ای جا مونده لطف بفرمایین مارو از راهنمایی خودتون بی بهره نزارین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
شما میتونید واسش بنویسید ولی خودش باید بره بیرون بذاره لای دیوار.خواهرم واسه برادرم نوشت برادرم برد گذاشت لای دیوار چندوقت بعدش کار پیدا کرد...
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
والا قشنگ یادم نیست چندسال پیش بود.فقط یادمه سره حرف بود خواهرم به برادرم گفت من واست کار پیدا کردم...بعد پرسیدم گفت سوره یوسف رو نوشتم دادم بهش برد گذاشت لای دیوار...ولی زیاد طول نکشید...
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
2706