2733
2739
عنوان

تجربه سنگ کلیه دارید؟

276 بازدید | 21 پست

سنگ کلیه دارم، خیلی اذیتم میکنه، خوده سنگ رو حس میکنم، انگار یه چیز تیز کشیده میشه پهلوی چپم، ولی دفع نمیشه لامصصب.

آزمایش و سونوگرافی و اسکن دادم، دکتر میگه باید خودش دفع شه.

خسته شدم انقدر پریدم و آب و مایعات خوردم، هنوز سرجاشه و پهلومو میخراشه.

تجربه ای دارید؟

چیکار کنم

لطفا برای رسیدن به♥️عشقم♥️صلوات بفرستین.ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همین امروز مامانم داشت ب زنداییم گفت 

من درست گوش ندادم یادم نیست🤦🏻‍♀️

دوباره از مامانم میپرسم میگم اگه دوست داشتی امتحان کن 

فقط می‌دونم باید یچیزی مثل دمنوش اینا درست کنی میگن خیلی خوبه.. 

2738
منم شنیدم، البته اون آب معدنیه، که خیلی بدمزه است

یه سنگ ۵میلی تو کالیس تحتانی کلیه داشتم جایی بود که با شکستن سنگ دفع نمیشد مگه با جراحی اونم زمانی که اذیت کنه 

برا دفعش یه روز همراه خونواده سوار جیپ توسن شدم و تقریبا دو ساعتی تو کوهها رفتیم و ب صورت معجزه آسا سنگ اومده بود تو حالب و انقد تو کلیه تکون خورده بود که ملتهب شده بود 

دکترا میگفتن امکان نداره از کالیس تحتانی بیاد تو حالب احتمالا این یه سنگ دیگه هس 

ولی خوشبختانه همون سنگ ۵ میلی بود که تو حالب گیر کرده بود با سنگ شکن شکستیمو بدون دردسر دفع شد .اولین سنگی بود که داشتم و تجربه کردم و خدارو شکر دو ساله که دیگه خبری نیس 

خوشبـختی همـــان لحظه ایـست ڪه احساس میڪنی خُـــدا ڪنارت نشسته و تو به احترامش از گناه فاصـله میگیـری 🌸🍃

✅《خودِ سنگ》درسته.

طب سنتی تو بحث سنگ کلیه واقعا خفنه. من خودم اعتقاد ندارم به طب سنتی ولی اینو به چشم دیدم. دم گیلاس، کاکل بلال، هندوانه پخته. خصوصا اون کاکل بلال خیلی کارسازه. چای هم روزی یکی بخور زیاد نخور خوب نیست.

برای عده کمی: یعنی تا آخر عمرت قصد داری اشتباه بنویسی این کلمه رو، که اینقدر برآشفته شدی و داری بد و بیراه مینویسی به من؟

سنکل و دوسین هم خوبه. سنکل داروخونه داره گیاهیه اینم. دوسین هم ترکیب عسل و سیاهدونست. کاکل بلال رو هم فراموش نکن.

برای عده کمی: یعنی تا آخر عمرت قصد داری اشتباه بنویسی این کلمه رو، که اینقدر برآشفته شدی و داری بد و بیراه مینویسی به من؟
یه سنگ ۵میلی تو کالیس تحتانی کلیه داشتم جایی بود که با شکستن سنگ دفع نمیشد مگه با جراحی اونم زمانی ک ...

خدارو شکر عزیزم. انشالله همیشه سلامت باشی.

ماله من توو حالب چپ گیر کرده، رفتم استخر انقدر تحرک داشتم(چندبار)

هرروز بپر بپر و ... ماالشعیر و دلستر و.. دفع نمیشه، حس میکنم دارو اون توو رو میخراشه، که همین باعث میشه خون توی ادرارم باشه.

دکتر گفت سنگ شکن نمیشه باید خودش دفع شه.😭😭🍚 

✅《خودِ سنگ》درسته. طب سنتی تو بحث سنگ کلیه واقعا خفنه. من خودم اعتقاد ندارم به طب سنتی ولی اینو به چ ...

عزیزم اینا که اصلا در دسترس نیست ، طعمشم قطعا خوب نیست

خدارو شکر عزیزم. انشالله همیشه سلامت باشی. ماله من توو حالب چپ گیر کرده، رفتم استخر انقدر تحرک داشت ...

مرسی عزیرم ❤انشالله برا شما هم ب زودی دفع میشه 

خوشبـختی همـــان لحظه ایـست ڪه احساس میڪنی خُـــدا ڪنارت نشسته و تو به احترامش از گناه فاصـله میگیـری 🌸🍃
2706