2737
2739
عنوان

قرص آلپرازوم

310 بازدید | 29 پست

سلام صبح بخیر خانوما کسی از شما این قرص لعنتی رو استفاده کرده برای بیخوابی؟چطور تونستید ترک کنید واین که در طول مصرف حتی اکه خیلی خسته بودید باز نمیتونستید بخوابید??چه تعداد میخوردید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرص بسیار وحشتناکیه.حتما زیر نظر متخصص اعصاب و روان ترک کن این قرص لعنتی رو نه سر از خود.بیخودترین و ...

دکتر لعنتی تجویز کزده برام الان مجبورم ۴،۵ تا بخورم تا یکم بخوابم الان بااین تعداد فقط ۱ ساعت خوابیدم باوجود اینکه خوابم میاد شدید

2731
باید کمکش کنی تا یک چهارم برسه و این که این قرص مگه برای خواب نیست ؟ چرا نتونیم بخوابیم؟ اصلا قرص خو ...

متاسفانه من بعد زایمان خود به خود دیگه نتوستم تا چندین روز یه لحظه هم بخوابم نمیدونم چه بلایی سرم اومد اینطور شدم دکتر هم یه سری قرص تجویز کرد که این یکی از اون هاست ولی باهاش دیکه نمیتونم بخوابم

2740
دکتر لعنتی تجویز کزده برام الان مجبورم ۴،۵ تا بخورم تا یکم بخوابم الان بااین تعداد فقط ۱ ساعت خوابید ...

معتاد شدی بهش عزیزم.بهت ظلم کرده دکتر.این قرص رو معتادای بد میخورن که مواد گیرشون نمیاد...

دقیقا مشکلم همینه....شما تجربه داشتی

من نه شکر خدا اما بیچاره خواهرم...بعد ازدواج زوریش و طلاقی که با جنگ اعصاب گرفت دکتر براش تجویز کرد چون نمیتونست بخوابه یعنی بیدارش میکردیم مغزش هوشیار میشد اما دهن و دست و پاش کش میومد انگار تو یه خواب سنگین بود من بهش گفتم دیگه نخور

من درگیر باید و نباید شدم ..آدمارو خواستم رعایت کنم ..حل شده بودم تو طبیعت دورم ..حالا برمیگردم به حقیقت خودم
من نه شکر خدا اما بیچاره خواهرم...بعد ازدواج زوریش و طلاقی که با جنگ اعصاب گرفت دکتر براش تجویز کرد ...

دقیقا خیلی سخته دعا کن خدا کمکم کنه بزارمش کنار این لعنتی رو....خواهرتون بعد خوردن این قرص اگه در طول روز خوابش می‌گرفت میتونست بخوابه یا حتما باید قرص میخورد؟

دقیقا خیلی سخته دعا کن خدا کمکم کنه بزارمش کنار این لعنتی رو....خواهرتون بعد خوردن این قرص اگه در طو ...

نه به سختی جون میکند تا میخوابید اما خب شرایط زندگی ما طوریه از چوب خشک فولاد میسازه دیگه ترک یه قرص که چیزی نیست ...فکر کنم میرفت تو یه اتاق تاریک ذکر میگفت بدون صدا و بدون حرکت چیزی گوشیو بر میداشتانقدر جدول حل میکرد تامیخوابید فقط نور گوشی 

من درگیر باید و نباید شدم ..آدمارو خواستم رعایت کنم ..حل شده بودم تو طبیعت دورم ..حالا برمیگردم به حقیقت خودم
شما تجربه ترک داشتی؟

من یه دوران کوتاهی می خوردم در حد دو ماه آره باید دزش رو ببری بالا چون دیگه با دز قبلی اثر نداره من نهایت شبی یکی رسید چون از یک چهارم شروع کردم بعد نصف و بعد یکی با ذهمین روش معکوس هم ترکش کردم اما در شما خیلیه  باید با دکتر مشورت کنی

2706