2752
2734

من نزدیک یکسال و نیمه طلاق گرفتم ولی از چندسال قبل جدا زندگی میکردم..شوهرم خیانت کرد رفت زن گرفت..تلاشمو کردم برگرده نشد.‌یع پسر ۴ سال و نیمه دارم...وضع مالیم خوب نیس مجبور شدم بچمو برا یه مدت بفرستم پیش شوهرم که خرجش کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من حتی یه روز از بچه ام دور نبودم...الان قیافش جلو چشمامه..نخوابیدم کارم شده گریه.‌‌..خدا لعنت کنه ز ...

ان‌شاءالله بحق علـــــی و اولاد علی

خدا از زندگی خراب کن ها نگذره چه زن چه مرد

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭

آروم باش عزیزم 

میدونم سخته دوری بچه ولی خب پسرتم به پدرش نیاز داره مطمئن باش داره بهش خوش میگذره 

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...نه در اخبار حرفی زده میشود...نه خیابانی بسته میشود...و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...پسرم تنهاتر...💙و پدرم کمی شکسته تر...اقواممان چندروز آسوده از کار...دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید🙃 و اشک تمساح میریزد...و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...من میمانمو و خدا،💗بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...🙁
من حتی یه روز از بچه ام دور نبودم...الان قیافش جلو چشمامه..نخوابیدم کارم شده گریه.‌‌..خدا لعنت کنه ز ...

اتفاقا من داشتم امروز همینو میگفتم که خدا نگذره از همچین زنایی و خدا نگذره از مرد هیز و خیانتکار

هییییچ آقایی توی تاپیک های من شرکت نکنه، نظر هم نده،در خواست دوستی هم نده ،بدونید از آقایون نینیسایتی حالم بهم میخوره🤮
ببخشید منم مثل شمام دوساله جدازندگی میکنم وخیانت دیدم طلاقم نمیده میشه بگی چطوری تونستی طلاق بگیری؟

خیلی طول کشید...آخرش مهر و نفقمو بخشیدم طلاق یه طرفه گرفتم...که کلا ۵ ماه شد

ببخشید منم مثل شمام دوساله جدازندگی میکنم وخیانت دیدم طلاقم نمیده میشه بگی چطوری تونستی طلاق بگیری؟

ببخشید عزیزم 

مگه مرد خیانت کنه راحت نمیشه جدا شد؟؟؟؟!!!

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...نه در اخبار حرفی زده میشود...نه خیابانی بسته میشود...و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...پسرم تنهاتر...💙و پدرم کمی شکسته تر...اقواممان چندروز آسوده از کار...دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید🙃 و اشک تمساح میریزد...و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...من میمانمو و خدا،💗بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...🙁

سلام

صلاحیت نگهداری بچه با شماست یا همسرتون 

اگر مسئول بچه شما هستین میتونید شکایت کنید 

فوری رسیدگی می‌کنند

امیدوارم مسئله خاصی نباشه فقط

سلام هر کسی که اینجاست قصه خودش رو داره چه خوب و چه بدهم نیست . ولی به نظرم همه ما انسانیم و میتونیم از طریق روابط اجتماعی صحیح نسبت به همدیگه اثر گذار باشیم .تجربیات هر کسی با کسی دیگر متفاوت هست . پس تجربیات خوب رو باهم به اشتراک بزاریم . بزارید یه سوال ازتون بپرسم ...البته عمومی بزارم سوال رو بهتره خوشحالم که میتونیم حال همدیگر رو خوب کنیم ...💙💙💙 بهترین ها برای تک تک شما اتفاق میافته اگر باور کنید که خودتون ارزشمند هستین 💙💙💙