2733
2734
عنوان

بینی تیز بعد از عمل

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستای گلم میشه گزارش بزنید روی عکسام حذف بشن مرسی

سلام

الان فکر نکنم باشن.

نی نی یار پنج رو امروز تگ کنین.

برای عکس هاتون گزارش می زنم.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
داری با حرفات امیدوارم می‌کنی من خودم گاهی که نگاه میکنم میبینم زیادم بد نیس ولی امان از فامیلای فضو ...

بینیت که خوب شده ولشون کن یعنی حتی اونا به بینیتم کار دارن ببخشی چقدر فضولن اینا اهمیت نده حتما از حسودی میگن به قول معروف گربه دستش به گوشت میرسه میگه پیف پیف واه واه بومیده

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم