2733
2734
عنوان

معلمای گل بیاین

149 بازدید | 19 پست

- از مقطع ابتدایی چطور میتونم برم دبیرستان یا راهنمایی؟؟

راهی هست؟

اگه ارشد بخونم میشه؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم فکر نکنم من که اینقدر اعصابم خرده فقطط میخوام انصراف بدم

چندسال سابقه دارید؟

واقعا ابتدایی خیلی خیلی سخته

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2728
سخته، ولی با پارتی میشه، میتونی بعدا اگه روحیه شو داری مدیر شدی و اگه مدیر خوبی باشی امکان جابه جایی ...

پارتی ندارم آخه

به نظر شما با ارتقا تحصیلات امکانش هست؟

مثلا برم ارشد ادبیات یا زبان عربی بخونم

پارتی ندارم آخه به نظر شما با ارتقا تحصیلات امکانش هست؟ مثلا برم ارشد ادبیات یا زبان عربی بخونم

اگه تو شهرتون مثلا معلم ابتدایی مازاد باشه و معلم ادبیات نیاز داشته باشند میشه که معمولا معلم ابتدایی نیاز دارن

چرا میخوای جابه جا شی؟

تازه من چند پایه تدریس میکنم واقعاااا به معنای واقعی کم میارم 🫠🫠

مگه کجا هستید؟ روستا؟

خیلی سخته که...واقعاآدم فرسوده میشه

2740
اگه تو شهرتون مثلا معلم ابتدایی مازاد باشه و معلم ادبیات نیاز داشته باشند میشه که معمولا معلم ابتدای ...

خب ابتدایی فرسوده میکنه آدمو

و این که دبیری ۳روز در هفته میشه جمعش کرد...ولی ابتدایی هررروزه اونم بابچه های کوچیک ....کشش رو ندارم

مگه کجا هستید؟ روستا؟ خیلی سخته که...واقعاآدم فرسوده میشه

اره تو روستا تدریس میکنم فعلا. همشون هم درسشون ضعیفه چون معلم های سال قبلشون درس ندادن درست حسابی. فقط خدا میدونه چی میکشه آدم 

دل نشکونید. چون خرده هاش، خوشحال ترین لحظه هاتون رو زخمی می‌کنه
ببین اگه دانشجویی الان اینطوری فکر می‌کنی بعدا که رفتی کلاس عاشق بچه ۷ا میشی، دیدم چند تا از دوستام ...

نه الان ۹سال سابقه دارم

خودم بچه کوچیک دارم میگم اگه راهی باشه که دبیر بشم و کمتر برم مدرسه عالی میشه

منم ابتدایی درس میدم  دبیری هم سختیای خودش رو داره بچه ها تو دوران متوسطه خیلی دنبال کل کل کر ...

شما بچه دادی؟

2706