2733
2734

سلام دوستای گلم. من الان هفته34بارداری هستم وآزمایش گلوکز سه گانه دادم که متوجه شدم دیابت دارم میشه بگید چیکارکنم که سریع بیاد پایین قندم؟؟ قندم ناشنا99بوده 1ساعت بعد خوردن پودر گلوکز شده 188دوساعت بعد شده 150

زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔😔افسوس.... ☹️☹️

۷ ماهگی آز گلوکز میدن شما چرا الان دادین .میتونی رژیم بگیری .شیرینیجات و برنج وماکارونی سیب زمینی نخور 

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
۷ ماهگی آز گلوکز میدن شما چرا الان دادین .میتونی رژیم بگیری .شیرینیجات و برنج وماکارونی سیب زمینی نخ ...

دکتر احمقم نداد برام گف لازم نیس الان که دکترمو عوض کردم گف باید حتما بری. خیلی عصبی شدم وقتی فهمیدم دیابت دارم فقط تا دوشنبه که برم پیش دکتر غدد باید یه کاری کنم بیاد پایین نمیدونم زیاده اصلا یانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر احمقم نداد برام گف لازم نیس الان که دکترمو عوض کردم گف باید حتما بری. خیلی عصبی شدم وقتی ...

پیش دکتر غدد بری نگاه آزمایشت میکنه و برات دارو مینویسه حالا هر چندم اون لحظه که میری قندت پایین باشه .میتونی از همین الان رژیم بگیری چون قند بالا برا بچه ام ضرر داره .تعجب میکنم دکترت ۷ ماهگی برات این آزمایشو ننوشته

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2731
پیش دکتر غدد بری نگاه آزمایشت میکنه و برات دارو مینویسه حالا هر چندم اون لحظه که میری قندت پایین باش ...

همین خودمم حرص همینو میخورم حتی بهشم گفتم بنویس گف چون وزنت زیاد بالا نرفته لازم نیس. 

من قبل هفته ۳۰ قند ناشتام ۹۸ بوددکتر بهم متفورمین داد غروب ب غروب بخورم...رژیم هم رعایت کن دیگه.نون ...

اره دیگه باید از امشب رعایت کنم چون برنج خیلی میخورم. ونوشابه هم میخوردم دیگه نمیخورم اعصابم خورد شد وقتی فهمیدم دیابت دارم نگران بچه شدم چون تا الان نمیدونستم 

2740
من قبل هفته ۳۰ قند ناشتام ۹۸ بوددکتر بهم متفورمین داد غروب ب غروب بخورم...رژیم هم رعایت کن دیگه.نون ...

شما بچتون به دنیا امد مشکلی از نظر دیابت نداشت؟؟ 

نگران نباش.قند ناشتات اونقدری هم بالانیست.باز خوبه ک الان متوجه شدی

الان دیگه دیر نیس اخه هفته34هستم؟؟؟، 😢😢

دکتر احمقم نداد برام گف لازم نیس الان که دکترمو عوض کردم گف باید حتما بری. خیلی عصبی شدم وقتی ...

ببین نزدیک زایمان ته

بهترین راه

بامیه خیس شده یه شب تا صبح تو آب رو امتحان کن عالیه

نمک و شکر سیبزمینی ماکارانی رو حذف کن

تا میتونی سبزیجات و خیار گوجه بخور بچه حداقل وزن بگیره

کدو سبز هم زیاد بخور با روغن زیتون و گوجه

و نون سنگک

حتما روزی ۳۰دقیقه پیاده روی یواش برو

خواستی دعا کن نی نی م سالم سالم باشه❤️❤️❤️🙏🏼

ببین نزدیک زایمان ته بهترین راه بامیه خیس شده یه شب تا صبح تو آب رو امتحان کن عالیه نمک و شکر سیب ...

آلهی عزیزم ممنون

ببین نزدیک زایمان ته بهترین راه بامیه خیس شده یه شب تا صبح تو آب رو امتحان کن عالیه نمک و شکر سیب ...

بامیه را باید ناشتا خورد؟؟ 

2706