2737
2734
عنوان

لاغری و پیاده روی

118 بازدید | 10 پست

بچه ها خواهش میکنممم کمکم کنین دیگهه 

من بعد از کلی ناموفقی تصمیم گرفته بودم در کنار مراعات غذام پیاده‌روی رو بعنوان ورزش لاغریم انتخاب کنم و فقط شرایط اونو دارم که تو پاییزم در کنار درسام میتونم انجام بدم و واقعا وقت برای ورزش ندارم اصلاا ولی همین امروزو که کردم پادرد گرفتم هم ساق پا هم زانوی پام با اینکه زیادم نرفتم ده دیقه کلا هردفعه پیاده روی میکنم پام اسیب میبینه😔💔 بگید دیگه لطفاً من چیکار کنم اخههه...

پیاده روی میتونه کمک کننده باشه صرفا واسه لاغری زیاد تاثیر نداره  اگه میخوای ورزش کنی باید هوازیو قدرتی کار کنی تا نتیجه مطلوب بده 

روشنفکر بازیاتونو برای خودتون نگهدارید روشنفکری ب توهین نیست جامعه کشش داشتن این همه روشن فکرو نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پیاده روی میتونه کمک کننده باشه صرفا واسه لاغری زیاد تاثیر نداره  اگه میخوای ورزش کنی باید هواز ...

واقعا؟ پس چیکار کنم کدوم ورزش هوازی بهتره و چربی سوزتره؟؟

واقعا؟ پس چیکار کنم کدوم ورزش هوازی بهتره و چربی سوزتره؟؟

فقط با یمدل ورزش لاغر نمیشی که باید حرکات مختلف و انجام بدی در کنارش قدرتیم کار کنی اگه وقت میکنی برو باشگاه

روشنفکر بازیاتونو برای خودتون نگهدارید روشنفکری ب توهین نیست جامعه کشش داشتن این همه روشن فکرو نداره
2740

خودتو گرم کن کم کم بعد پیاده روی شروع کن

اتفاقا پیاده روی عاااالیه برا لاغری

حتما همین رو ادامه بده

مشاور من میگفت بهترین ورزش برای تو ورزشیه ک بدونی میتونی تو هر شرایطی انجامش بدی

واقعا هم راست میگه 

ی مدت خودمو کشتم برم باشگاه 

بعد دیدم واقعا پیاده روی دوس دارم و اتفاقا از لحاظ روحی هم آروم میشم

همینو ادامه میدم

اتفاقا خیلی هم رضایت داره که باهاش چ خوب لاغر کردن 

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)
خودتو گرم کن کم کم بعد پیاده روی شروع کن اتفاقا پیاده روی عاااالیه برا لاغری حتما همین رو ادامه ...

ارع خوبه منم خیلی دوس دارم با پیاده روی لاغر شم ولی با همون بار اول کم هم که میکنم واقعا پادرد و زانودرد مچ دزد اینا میگیرم چیکار کنم اخههه😭