2733
2734

👌

⭕️از عجایب نی نی سایت:⭕️😁طرف تاپیک زده؛ سلام خانما دیشب خواب دیدم شوهرم داره بهم خیانت میکنه، اسم زنه هم سارا بود، تو خواب دست تو دست هم خوش بودن و ظاهرا زنه هم حامله بود  با یه حالی از خواب بیدار شدم. بگید چکار کنم؟ دارم دیوونه میشم... حتی می ترسم بخوابم!و اما جواب نی نی سایتی های غیور همیشه در صحنه:۱_خوابت رو دانلود کن بزار جلوش بگو این چه وضعشه خائن.۲- ببین دانلود فایده نداره، باید از خوابت اسکرین شات بگیری. عکسش رو داشته باش سند باشه.۳- عکس؟ کو!کو!۴- بز.بز .۵- ببین امشب تو خواب با مامور برو سراغشون.۶- من میگم نخواب تا اونا هم همونبین.۷نفهمیدی چطوری حامله شده؟۸- بچه داری؟ ببین فقط طلاق. ۹_من شماره سه هستم، اگر عکسش رو نمی زاری تا گزارش بزنم.۱۰_ با اجازه اسی بیاید تاپیک آخر من.۱۱- نی نی یار ۵ هنوز کسی بهم توهین نکرده، تاپیک ببند یه وقت توهین نکنند بهم. ۱۲_تو چندسالته اون چندسالشه.۱۳_ دوستان اگر تاپیک پربازدید شد برام یه صلوات بفرستید مشکلم حل بشه.۱۴_ب خاطر همینه دوست ندارم ازدواج کنم.۱۵_بچه برا چی آوردی از این شازده.۱۶_ب روش نیار قشنگ با سیاست کاری کن خونه ب نامت کنه ،کلی طلا جمع کن بعد طلاق ۱۷_خانما تو تاپیک مرد هست ادب رعایت شود.۱۸_یکی منو لایک کنه بعدا بیام بخونم الان خوابم میاد.۱۹_چرا حس میکنم تایپیک سرکاریه☹️🎈منو با امضام میشناسن پس لطفا کپی نکنید میسی🎈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من و همسرم اسفند سال ۱۳۹۸ اقدام به بارداری کردیم

یادمه همون شب اول اقدام همسرم بهم گفت مبارکت باشه🤭

فکر میکردیم با همین یک شب اقدام بار شدم😅

۳ ماه گذشت و باردار نشدم و خیلی استرس زیادی گرفتم 

خیلی ترسیده بودم

رفتم پیش ی دکتر زنان تو شهرمون که گفت برو تا ۶ ماه اقدام کن اگر باردار نشدی بیا(۲۶ سالم بود)

۶ ماه شد و باردار نشدم😒

رفتم پیش همون دکتر متخصص زنان که برام سونو نوشت و برای همسرم آزمایش اسپرم نوشت

جواب سونو و آزمایش رو براش بردم

گفت همه چی عالیه😳

تو فقط استرس داری و صد در صد باردار میشی

برام قرص لوپرامید شروع کرد

ی دوره دو ماه از روز سوم پریود تا ۵ پریود شبی دو عدد میخوردم

2731

اما با قرص هم باردار نشدم 

مجددا سونو فولیکول انجام دادم و بردم پیشش 

سونو رو دید و گفت خیلی عالیه و این ماه قطعا بارداری و اگر نباشی یعنی خیلی بدشانی😕

آخرین باری بود که پیشش رفتم

دکترم رو عوض کردم و به ی متخصص زنان دیگه مراجعه کردم(آگاهی نداشتم که باید به مرکز ناباروری یا متخصص نازایی مراجعه کنم اگر داری تاپیک رو میخونی و تازه اقدام کردی و باردار نمیشی همون اول به متخصص  نازایی مراجعه کنید)

دکتر دوم برام عکس رنگی نوشت

عکس رنگی طی ده دقیقه انجام شد

بهم روپوش آبی دادن پوشیدم و شلوار نداشتم

یه دستگاهی رو وارد واژن کردن و با ی سرنگ بزرگ مایعی رو داخل رحم ریختن که برای من خیلی دردناک بود (دردش برای هر فرد متفاوته قبل من خانمی انجام داد که دردش واسش خیلی کم بود ) ولی من مردم و زنده شدم😢 تا یک هفته بعدش هم لکه بینی داشتم

جواب عکس رنگی رو به دکتر نشون دادم و گفت عالیه و لوله هات بازن 😐

معمولا بعضی ها تا ۳ ماه بعد از عکس رنگی باردار میشن که من نشدم😕

تقریبا دو سال گذشت و باردار نشدم 

دیگه استرس ماههای اول رو نداشتم یجوری واسم عادی شده بود و خسته شده بودم

هم پریودم منظم بود، هم اضافه وزن نداشتم هم شوهرم اسپرمش عالی بود

بعد از یک دوره بیخیالی 

مرکز ناباروری غزال تو تهران پیش دکتر دبیراشرفی نوبت گرفتم (خیلی زود طی یک هفته بهم نوبت دادن)

دکتر گفت علت ناباروری شما مشخص نیست و باید برات لاپاروسکوپی انجام بدیم تا متوجه بشیم

منو همسرم هم قبول کردیم

یک روز قبل از لاپاروسکوپی فقط باید مایعات مصرف کنید و یک شیاف و قرص بیزاکودیل بخوری که روده هات تمیز بشن 

روز عمل از ساعت ۷ صبح بستری شدم

لباس اتاق عمل پوشیدم و بهم سرم و دارو زدن

ساعت ۱۲ وارد اتاق عمل شدم و منو بیهوش کردن

برام لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی انجام دادن و ساعت ۴ بخش بودم و ساعت ۶ غروب مرخص شدم (به عنوان همراه فقط همسرم همراهم بود )بعد از عمل برام دو تا شیاف دیکلوفناک گذاشتن تا درد نداشته باشم

فردای صبح عمل کتف و شانه و گردن تا یک هفته درد شدیدی داره که واقعا اذیت میکنه و اینجا هم خیلی اذیت شدم🥲

بله،جواب لاپاروسکوپی هم خوب بود و مشکلی دیده نشد 🤦🏻‍♀️

دکتر گفت تا ۳ ماه بعد از این عمل شانس بارداری خیلی بالاست 

ولی ۳ ماه گذشت و باردار نشدم 

برام دوره ۶ ماهه دارو نوشت و باز هم باردار نشدم 😒

الان که دارم این تاپیکو مینویسم تقریبا ۴ سال میگذره که منو همسرم درگیر ناباروری هستیم که علتش مشخص نیست

این رو هم بگم که دوره های طب سنتی هم گذروندم

مثلا یک دوره تخم لاکپشت میخوردم😂

یک دوره عنبرنسا به واژن دود میدادم😂

عسل و سیاهدانه میخوردم ولی از هیچکدوم جواب نگرفتم

تا این که با دکتر مهتاب کریمی ساری آشنا شدم و پیشش نوبت گرفتم

تموم آزمایشاتم رو بهشون نشون دادم و گفتن بدترین نوع ناباروری شما هستین که علتش مشخص نیست🤷🏻‍♀️

2740

خلاصه گفتن که شما تموم راههارو رفتین و الان فقط باید ای وی اف انجام بدین🥲

دلم یهو ریخت 

هیچوقت فکر نمیکردم خودم ی روز مجبور به ای وی اف بشم🙂

اما روحیمو قوی نگه داشتم 

برام یک سری قرص و آمپول نوشت که فعلا روزی ۲ تا قرص هر ۸ ساعت دارم میخورم

آمپول هم وقتی که پریود شدم باید ۲ و ۴ و ۸ و ۱۲ پریود دور ناف تزریق کنم و بعد برم پیشش برای سونو 

تعریفش رو خیلی شنیدم

خیلی ها با ای وی اف و یا دارو پیشش باردار شدن

کلی تحقیق کردم و ایشون رو انتخاب کردم

دکتر جوون و مهربونیه 

باهاش احساس راحتی میکنی 

خلاصه که الان وارد سیکل ای وی اف شدم 🫠

با کلی انرژی مثبت که ایشالا خدا ب منم ی نی نی مهربون و باهوش بده

و مطمئنم که میده😁

حالا باز از کارایی که برای ای وی اف انجام میدم براتون اینجا مینویسم شاید بدردتون خورد 

خب بچه من این ماه از ۳ پریود تا ۵ روز هر ۸ ساعت لترزول خوردم

دو تا قرص دیگه هم نوشت هر ۸ ساعت میخورم که ذخیره تخمکم کم نشه

۶ پریود آمپول سینال اف کنار ناف زدم و گفت شبش باید نزدیکی داشته باشین🤷🏻‍♀️

و مجددا ۸ پریود و ۱۰ و ۱۲ پریود این آمپول رو باید بزنم و ۱۴ پریود برم دکتر برای سونو🫠

2706