2752
2734
عنوان

عمل بیضه نزول نکرده

1280 بازدید | 14 پست

سلام دوستان وقتتون بخیر اینجا تجربیات و اطلاعاتم رو راجع به عمل بیضه نزول نکرده میذارم امیدوارم اگه کسی نیاز به راهنمایی و کمک داره براش مفید باشه.

پسر من از وقتی به دنیا اومد یه بیضه ش داخل کانال مونده بوددکتر اطفالش گفت نگران نباش تا سه ماهگی میاد پایین صبر کردیم نیومد مجدد مهلت دادن تا شش ماهگی بازم نیومد.البته بگم موقع حمام کردن بالای کیسه دیده میشد اما مواقع دیگه کاملا بالا بود میرفت تو کانال و اصلا مشخص نمیشد.مجدد تا نه ماهگی فرصت دادن بازم پایین نیومد و اگر فرزندتون یک یا دو بیضه ش بالا هست تا یک سالگی مهلت داره که عمل بشه در غیر این صورت گرمای بدن خود بیضه رو از بین میبره به مرور.

در نهایت با وجود چندفرصت بیضه پایین نیومد و دو روز پیش تو یازده ماهگی عمل شد.عمل راحتیه اگه یه بیضه باشه بیست دقیقه زمان عمل هست و اگه دو طرفه باشه چهل دقیقه طول میکشه.عمل راحتیه نگرانی نداره بیهوشیش سطحیه اینجور نیست رو مغز و .... تاثیر بذاره و ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ممنون رز عزیز فقط یه توضیحی بدین کلا چجوری بیهوش شد بعد از چند ساعت به هوش اومد واینکه کی مرخص شدین ...

عزیزم سلام دوباره بابت تاخیر تو پاسخ دهیم عذرخواهی میکنم چندروز دچار سرماخوردگی بودم و اصلا به نی نی سایت سر نزدم.

من تهرانم تو بیمارستان کودکان تهران عمل انجام شد از شش صبح گفتن به بچه چیزی نده تا شش ساعت قبل عمل باید ناشتا باشه.من کل شب قبل عمل بیدار بودم و تو شکم بچه غذا میریختم سوپ رو میکس شده داخل شیشه دادم و شیر موز و خرما تا بلکه دیرتر گرسنه بشه صبح نزدیک ساعت شش هم شیرکامل دادم و رفتیم بیمارستان ساعت هفت پذیرش شد ازمایش خون چکاب و یه سرم ساعت نه صبح دریافت کرد خیلی احساس گرسنگی حقیقتش بچه م حس نکرد.ساعت دوازده هم عملش رو انجام داد.عمل بیست دقیقه طول میکشه و تا بیاد تو ریکاوری و بخش کلا یکساعت نهایتا یکساعت و ربع زمان میبره.بچه من دوازده شروع عملش بود دوازده و بیست دقیقه تموم شد و ساعت یک و ربع تو اتاق خودش تو بخش بود فقط خیلی خوابالو بود تا ساعت دو و نیم خوابید بعدش بیدار شد یکم شید خورد و بیمارستان دید بالانمیاره ساعت سه مرخص شدیم.در واقع یک شبم بیمارستان نموندیم هفت اونجا بودیم و سه بعد از ظهر برگشتیم خونه

چند روز طول کشید تا کاملا خوب بشه؟بعد از عمل خیلی بیقراری میکرد؟

لیهوشیش سطحی راستش از دست من گرفتن بردن داخل اتاق عمل و اون لحظه ها من با بچه م بازی دالی موشه میکردم تا اگه‌گرفتن و بردن و منو ندید یهو بی قراری نکنه تو اتاق عمل و از طریق انژیوکتی که رو دستشه بیهوشی سطحی انجام میشه بعد نیم ساعتم که عملش تموم شده بود و ریکاوری بود منو صدا کردن و رفتم دیدمش تو خواب و بیداری بود و چندبار چشماشو باز کرد منو دید مجدد خوابید تا یک ساعت.بیهوش نبود دیگه خواب بود.بعد شیر خوردن و خونه اوردن چون دارو دادن از قبل راستش اصلا درد و بی قراری نداشت فقط چون دکتر گفت تا فردا نذارید دمر بخوابه و راه بره این اذیتش میکرد دوست داشت راه بره بازی کنه اما چون منع داشت و همش بغل میکردیمش دوست نداشت.بچه م تازه تاتی تاتی راه میره

بچه من بدون اغراق بعد عمل نه بی قراری کرد نه درد داشت میگم فقط بخاطر اینکه دکتر گفت دمر نشه و تو راه رفتن یوقت با باسن میخوره زمین من همش بغل میکردم خسته شده بود دوست داشت راه بره و بازی کنه.

دوست عزیز اینم بگم به نظر من سرم زدن به بچه من نسبت به عملش سخت تر بود😄تو سرم زدن انقدر جیغ و فریاد کشید ولی عمل و بعدش خیلی راحت و بی دردسر تموم شد خدارو شکر.

و اینکه دکتر با دکتر فرق داره تخت بغلی بنده دکترش منصور ملائیان بود که البته چون عمل بچه رو عصر انجام میداد من دیگه ندیدمش و مرخص شدن ولی اون یه شب بچه رو بعد عمل نگه میداره.ولی دکتر بچه من همون روز عمل ترخیص میکنه دکتر بچه من بهار اشجعی بودن مطبشون فوق العاده شلوغ میشه از شهرای مختلف پذیرش دارن دوساعتی تو نوبت باید باشید ولی اینم بگم جراح اطفال هستن و یکی از بهترین حاذق ترین دکترای تهران هم بسیار صبور و خوش اخلاق و باروحیه هم بسیار کاربلد.چندتایی بچه تو مطب دیدم که ختنه های بد داشتن یا عمل های بدی داشتن خانم دکتر براشون مجدد انجام داده بودن و ترمیم و بهبودی کامل پیدا کرده بودن.

بعد عمل هم شربت استامینوفن و انتی بیوتیک میدن نگران نباشید.عمل خیلی خیلی راحت تر از اون چیزیه که تو ذهنتون تصور میکنین حداقل برای پسر من تو تهران اونم توسط خانم دکتر اشجعی اینجور بوده امیدوارم و از خدا میخوام پسر شما هم زودتر بهبودی کامل پیدا کنه و دلتون آروم بگیره

عملش هم دوتا بخیه یکی روی کشاله ران و یکی روی کیسه بیضه ش هست بخیه ها جذبی هستن خدارو شکر پسرم از فردای بعد عمل که مجدد بردیم مطب برای ویزیت خانم دکتر گفتن زندگی براش آزاده میتونه راه بره بدوعه دمر بخوابه بازی کنه فقط تا یک ماه نباید داخل آب غوطه ور بشه.جای بخیه ها هم خدارو شکر داره کم کم میره راستی دکتر بچه من گفت از فردا عمل هم میتونید حمام ببریدش.یه ماه دیگه هم مجدد ویزیت داره تا ببینن جای بخیه ها و بهبودیش چطوره😊

دوستان خانم دکتر بهار اشجعی مطبشون روبروی درب شرقی بیمارستان امام خمینی هست شماره وقت گیری از منشی هم ۰۹۱۹۱۳۶۹۰۷۴ هست.تو نت هم بخونید رتبه اول جراحی اطفال رو دارن.و اینکه من حقیقتش تا الان یک مریضم پیدا نکردم ازش ناراضی بوده باشه.فقط تو نوبت صبر کردن داخل مطب خیلی زمان میبره.اابته منشی میگه بیرون باشید نزدیک نوبتتون با موبایلتون تماس میگیره برید داخل مطب.جمعیت زیاده

ممنون رز عزیزم خیلی خیالما راحت کردین من تهران نیستم بردمش پیش یه دکتر خیلی معروفی فوق تخصص جراحی کودکانه گفتم عملش چجوریه من خیلی نگرانم گفت عمل خیلی ظریفه من بیشتر ترسیدم ولی خیلی بداخلاقه و درست جواب سوال نمیده 

ممنون رز عزیزم خیلی خیالما راحت کردین من تهران نیستم بردمش پیش یه دکتر خیلی معروفی فوق تخصص جراحی کو ...

بله دکتر درست گفتن ظرافت داره چون رگ های خونی و اعصاب بیضه باید درست جدا و بعد پایین اوردن فیکس بشه.و اینکه چون بچه ن اعضای بدنشون کوچیکه دقت بیشتری میخواد و الا اصلا سخت و آزاردهنده نیست.نگران نباشید انشالله شمام میاید از راحتی و سبک بودن عمل میگید

عزیزم سلام دوباره بابت تاخیر تو پاسخ دهیم عذرخواهی میکنم چندروز دچار سرماخوردگی بودم و اصلا به نی نی ...

سلام عزیزم وقتت بخیر من هفته آینده پسرم عمل داره تو ده ماهه . با دکتر ملاییان بیمارستان کودکان تهران میخواستم بپرسم روز عمل چیز خاصی نباید ببرم بیمارستان؟؟ و اینکه رفتار پرسنل بیمارستان، پرستارا چجوریه؟؟ و اگه توصیه خاصی لازمه ممنون میشم بگی خیلی استرس دارم😔

عزیزم سلام دوباره بابت تاخیر تو پاسخ دهیم عذرخواهی میکنم چندروز دچار سرماخوردگی بودم و اصلا به نی نی ...

سلام عزیزم

پسر منم الان یازده ماهه هست و بیصه چپش نیومده پایین

بیمارستان علی اصغر پیش دکتر سالک بردم وقت عمل دادند

گفت از ۳ نصف شب هیچی نخوره، هفت بیمارستان باشیم.

پیش دکتر ملاییان بیمارستان بهرامی هم بردم گفت عمل.

برای شیر شبش واقعا نگرانم چون بیدار میشه شبها و موندم کدوم دکتر ببرم 

سلام عزیزم وقتت بخیر من هفته آینده پسرم عمل داره تو ده ماهه . با دکتر ملاییان بیمارستان کودکان تهران ...

عزیرم سلام

شما عمل کردید؟ راصی بودید؟

من پیش دکتر ملائیان هم بردم گفت عمل، 

شما میشه بگی چکار کردی و راضی بودی از دکتر؟

سلام عزیزم وقتت بخیر من هفته آینده پسرم عمل داره تو ده ماهه . با دکتر ملاییان بیمارستان کودکان تهران ...

سلام عزیزم میشه بگید نتیجه عمل چحوری بود پسر منم همین عملو داره هفته دیگه خیلی نگرانم

2706