2737
2734
عنوان

میشه راهکار بدید ممنون

6 بازدید | 36 پست
من امروز خونه مادر شوهرم بودم خواهر شوهرم که حدود 33 سالشه با شوهرم شطرنج بازی میکرد بازیشون یه ساعتی طول کشید دخترم آخرای بازی رفت طرفه باباش بازی رو خراب کنه باباش عصبانی شد دخترم دوسالشه من از این برخوردش ناراحت شدم گفتم چرا تموم نمیشه جلوبقیه باحالت عصبانی گفت دوست دارم بازی کنم منم خجالت کشیدم بازی چون دامادشونم اونجا بود بعد که بازی تموم شد با حالت شوخی به خواهر شوهرم گفتم این بازی رو اینجا نیار اونم بایه حالتی که آدم میفهمه توش نیش هست گفت ما دوست داریم بازی کنیم منم گفتم بازی کنید اما نه با امیر اونم چند بار تکرار کرد بعدم گفته انیر بیچاره یه بازی کرد ولی لحنش خوب نبود بعد مادر شوهرمم حمایتشو کرد یه لحظه احساس تنهایی کردم دلم شکست بعد رفتم تو اتاق گریم گرفت دست خودم نبود بخدا لوس نیستم جلو دامادشون خجالت کشید لحنش خوب نبود بعد به شوهرم گفتم بریم اونم گفت تا آبرومو نبردی بریم مادر شوهرمم از دستم ناراحت شد هیچ کیم به من حق نداد حالا نمیدونم چی کار کنم واقعا من باید عذر خواهی کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
خب دیگه ب قول دوستمون گند زدی ولی کلا باید ی ذره سیاست یاد بگیری هیچ وقت جلو فامیل شوهرت اونو امرو نهی نکن ک بعدا هر کاری بکنه میگن تو یادش دادی
امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
عذر خواهی که بدترش میکنه اما کلا مقصر شما بودی
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..
نه شما تقصیری نداشتی ولی چون گفتین چرابازی تموم نمیشه هم همسرتون و هم خواهرشون این برداشتو کردن که شما راضی به بازی اونا نیستید. کار همسرتون تو جمع خوب نبوده نه با دخترشون که فقط دوساله هست نه با شما اما شاید حالت گفتن شما هم تند بوده که باعث برداشت نادرست شده
به لطف الهی من تمام مراحل آزمون قضاوت رو با موفقیت پشت سر میزارم و یه دادیار موفق میشم
2706