2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

با هیچ راهکار خونگی صاف نمیشه، میتونی با ماسک مو داروخونه ای یا ماسک های خونگی مثل ختمی، کتیرا و.... تا حدودی پفش رو بگیری اما صاف نمیشه

اگر هم صافی میخوایی برس حرارتی الان بهتریم گزینه ش از اتو مو بهتره به نظرم 

ماسک مو موهاتو نرم میکنه بعد حمام سشوار بکش خشک کن صاف میمونه 

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
آره عشقم برس حرارتی خوبه به نظرت چ مارکی خوبه منم دنبالشم ؟؟؟؟

من چند ماه پیش خریدم خوب بود، نسبت به اتو مو من از برس حرارتی راضی ترم، مارکش یاد نیست اما الان چون هنوز خیلی جا نیوفتاده قیمت ها خیلی متفاوته اگر قیمتش برات مهمه بگرد چون حتی یک مارک رو با چندتا قیمت میتونی پیدا کنی