2733
2734

دوستای خوشگلم، دوستانی که ازدواج کردین یه سوال دارم خوشگلا 

من مجردم ، دیشب خواب دیدم لباس سفید پوشیدم اما آرایش نداشتم و عروسیم نبود فقط لباس سفید پوشیده بودم میخواستم برم عکاسی عکس بگیرم فقط همین ! انگار فرمالیته بود  بعد بخاطر اینکه آرایش نداشتم اینا خیلی ناراحت بودم که اون که میخوام نشدم ، تا اینکه همسرم اومد دنبالم قشنگ چهره داماد یادم مدل اندامش ماشین که داشت همه چیزو ! بعد با همسرم رفتیم آتلیه 

میخوام ببینم شما قبل از ازدواجتون کسی بین شما هست که دقیقا خواب چهره همسرتون توی این مایه ها باشه دیده بودین و بعدا که ازدواج کردین چهره همسرتون توی خواب دیده بودین ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من یک بار خواب دیدم لباس سفید و اینا نداشتم ولی با همسر و بچم بیرون بودیم داشتم به بچه که بغل باباش بود بستنی میدادم،نمیخوام تو ذوقت بزنم ولی شوهرم هیچ ربطی به خوابی که دیدم نداره کلا فرق داره😅

من یک بار خواب دیدم لباس سفید و اینا نداشتم ولی با همسر و بچم بیرون بودیم داشتم به بچه که بغل باباش ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 هههههههه عیب نداره مرده باشه خوب مناسب من باسه حالا اون شکل که دیدم نباشه لاقل به دلم بشینه 😜😂 مرسی عشقم از نظرت