2733
2734
عنوان

مامانا توروخدا بیایین

100 بازدید | 30 پست

پسرم از دیشب تب داره و تهوع 

صبح بردمش دکتر گفت ویروسه یه سرم داد بهش که سه تا آمپولم داخلش زد ظهر اومد خونه خوب بود غذاشو خورد ولی دوباره از ساعت ۵ همینطوری حالش بد بود و بی حال بود تا دوباره ساعت ۹ دل و روده شو اورد بالا ...الانم از اونموقع تا حالا سه بار اورده بالا و تبش ۳۷ و نیم ... چه خاکی توی سر کنم ؟؟؟ بی حال افتاده و هر چی میگمش دکتر نمیاد ..تورو خدا تجربه ای دارید دریغ نکنید ۹ سالشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دارچین دم کن.ولرم که شد یه ق عسل بزن بهش بعد هر  چند دقیقه یه قاشق بده بهش.یهو همشو ندی بخوره....کم کم

این واسه ویروس گوارشی خیلی خوبه

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2728
غذا چی؟ هیچی نمیخوره    

کوچیک که نیست ماشالا ۹ سالشه

نگران نباش دو سه روز دیگه خوب میشه

منم نوزاد دارم دختر ۸ سالم سرما خورده استرس دارم نوزادم بگیره 

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2740
ممنونم گلم .. چوب دارچین باشه؟

آره دیگه

واسه تب هم آب سیب بده

کوچیک که نیست ماشالا ۹ سالشه نگران نباش دو سه روز دیگه خوب میشه منم نوزاد دارم دختر ۸ سالم سرما خو ...

والا کوچیک بود راحت تر بودم بغلش میکردم زوری میبردمش دکتر .. الان زورم نمیرسه بهش نمیاد دکتر میگه صبح اومدم بچمم سوراخ سوراخ کرد تا رگشو پیدا کنه پرستار احمق و گاو 

الانم از ترسش نمیاد .. منم یه بچه ی ۵ ساله ی دیگه دارم میترسم اونم بگیره بخدا  

2706