2733
2734

شاید شنیده باشید بیل گیتس برای مقابله با گرمای جهانی قراره 70میلیون جریب درخت را قطع کنه !!!!!؟

حالا دلایلش چیه

1جنگل ها وقتی اتش میگیرند دی اکسید کربن زیادی توی هوا ازاد میکنه بنابراین اگر اون ها رو قطع کنیم و زیرزمین دفن کنیم یا ابزارهای چوبی بسازیم میتونیم جلوی ازاد شدن دی اکسید کربن را بگیریم

2از طرفی جنگل ها باعث تیره شدن اون ناحیه از زمین میشود و انرژی خورشید را بیشتر جذب میکند و باعث گرم شدن زمین میشود ولی اگر اون ها قطع بشند اون ناحیه روشن میشود و بازتاب بیشتری میکند و کمتر گرم میشود

جدا از اینکه چه سودی از طریق فروش چوب درختان بدست میارن به زیست گاه حیوانات آسیب میرسونه و خود بیل گیتس با هر سفر  با جت شخصیش معادل400ماشین گاز گلخانه ای تولید میکنه؟؟!!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیل به گور پدرش خندید 

اون بره 20 تومن بده سلمونی پشت موهاشو درست بزنن عین پشم بز اونطور پس سرش نباشه نجات کره ی زمین پیشکش

اِگِگِگِگگگگ عَبِ زی✈️.     شما مخالف میکنید و من قار قار میشنوم، شما بی ادبی میکنید و من قار قار میشنوم، شما دشمنی میکنید و من قار قار میشنوم🙆🏻‍♀️
2740