2733
2734
عنوان

انقد دوست دارم خودم رانندگی کنم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 89 پست
تا تنها نشینی ترست نمی‌ریزه، اعتمادشو جلب کن جاهای خلوت تنها برو، ولی واقعا اوایل باید یکی کنارت بشی ...

از اوایل گذشته دیگه سه ماهه

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا وقتی که ترس داری نمیتونی رانندگی کنی  وقتی باشوهرت میری بیرون بشین پشت فرمون تا راه بیوفتی

ترس بهم داد شوهرم 

2742
کلیپ چ ربطی ب رانندگی داره؟

خیلی کمک می کنه اونا تو اینستا عالی یاد میدن .کلیپای آموزش رانندگی نه کلیپای عروسی  

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
یه جوری راضیش کن  خیلی خوبه

ای خواهر 

اب تو هاون کوبیدنه مگه راضی میشه هزار تا مشکل دارم بخاطری گواهینامه ندارم بچم باید کلی راه ببرم تا برسه به مدرسش ولی مگه ادم که بزاره گواهینامه بگیرم😕

❤️‍🩹 I`m ok                                                         

خب ماشینو بردار برو

راحته

فوقش میمالی که مهم نیس

کسیو هم ببری با خودت فایده ای نداره

منم تا دو سال بابام مث کله قند میشست پیشم

کاری هم ازش برنمیومد

بخوای تصادف کنی می کنی😂😂

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
2738
میگم هی بهش  میگه کی میخاد قلقش بیاد دستت باید الان راننده میشدی

من ۸۹گرفتم اونقدر شوهرم اما میاورد نمیذاشت تازه از پارسال اجازه داده البته خودمم زیاد جایی نمی رم چون  کسی رو اینجا ندارم 

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
من اینو نمیدونستم خب.. و اینم یادت باشه، معمولا مردم حالا نمیدونم اون شهری ک تو هم هستی اینطوریه یا ...

من اتوبان روندم داداشم دید گفت خیلی خوب بودی 

همه جا همینه راننده زن رو میبینن بهش استرس میدن 

محلمون هم خیلی شلوغه هر ساعتی بری

ای خواهر  اب تو هاون کوبیدنه مگه راضی میشه هزار تا مشکل دارم بخاطری گواهینامه ندارم بچم باید ک ...

بالاخره راضی میششه 

تو کم نیار بگو

خب ماشینو بردار برو راحته فوقش میمالی که مهم نیس کسیو هم ببری با خودت فایده ای نداره منم تا دو س ...

باور کم یه بار همین کارو کنم باید میترسم از پارکینگ درآوردنی بزنم

2706