2737
2734

تهران انجام دادم اخر اردیبهش کلا ۱۳,۵۰۰ شد با داروهاش.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم خیلی سخت بود هم عملش هم مراقبت های بعدش.؟؟ 

شماره چشمتون چند بود؟؟ 

چه ها با جـــــــان خود♡. دور از رخ جانان خــــــود کردم. مگــــر دشمن کند این ها. ♡ک من با جــــــان خود کردم.♡ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری♡. غلط میگفت♡. خود را کشتـــــــــم و درمــــــان خود کردم♡. ☆به قول شاعر ☆شبهای هجر را گذرانده ایم و زنده ایم..... ♡مارا به سخت جانیه خویش این گمان نبود♡
پی آر کی ۱۲ ،۱۳ تومنه لازک هم فکر کنم همون حدود هاس

پی آر کی چه فرقی با لازک داره؟ 

کی قراره ما آدما بفهمیم که از نظر دولت مردا ماها فقط چند تا عددیم...تعصبهارو بوجود آوردن تا ماها بدون فکر با هم دیگه درگیر بشیم،مرزهارو بوجود آوردن تا ما آدما رو دسته بندی کنن... اخبار دروغ به خورد ما دادن تاریخ رو تحریف کردن حقیقت رو عوض کردن تا به مقاصد خودشون برسن مهم این نیست که جنگ بین چه کشور هایی باشه مهم اینه که... آدمای بی گناه زیادی کشته میشن بچه ها خونشونو ، خانوادشونو ، و حتی جونشونو از دست میدن افرادی که در قدرتن عادت دارن همیشه آدمای معمولی رو قربانی اهداف خودشون میکنن سمت هیچ طرفی رو تو جنگ نگیر... مقابل جنگ وایسا. 
2738

میگم اگه مدتی و ب جای عینک لنز استفاده کنم برای لازک دچار مشکل میشم ؟

من اصن تازه ۳ ساله عینکی شدم شماره چشمم ۱.۵ 

لازک میکنن؟

ماه پیشونی | مشاور کنکور انسانی 
عزیزم خیلی سخت بود هم عملش هم مراقبت های بعدش.؟؟  شماره چشمتون چند بود؟؟

من چون باید ببافاصله سوار قطار میشدم که برگردم شهرم روز اول اذیت شدم ولی تا خوابیدم درد چشام آروم شد و دیگه درد نداشتم بعدش تا یک هفته تار میبینی و باید مدام عینک بزنی خیلی سخت نیست می ارزه واقعا.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
میگم اگه مدتی و ب جای عینک لنز استفاده کنم برای لازک دچار مشکل میشم ؟ من اصن تازه ۳ ساله عینکی شدم ...

راحع به لنز نمیدونم عزیزم 

راجع به شماره چشمت هم اکر هردو باهم ۱:۵ هست نیاز به عمل نداره اگر هر کدوم ۱,۵ بله عمل میشه.

من چون باید ببافاصله سوار قطار میشدم که برگردم شهرم روز اول اذیت شدم ولی تا خوابیدم درد چشام آروم شد ...

خیلی میترسم واقعا. از عینکم خوشم نمیاد.ایشالله منم جرعتشو پیدا کنم برم

چه ها با جـــــــان خود♡. دور از رخ جانان خــــــود کردم. مگــــر دشمن کند این ها. ♡ک من با جــــــان خود کردم.♡ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری♡. غلط میگفت♡. خود را کشتـــــــــم و درمــــــان خود کردم♡. ☆به قول شاعر ☆شبهای هجر را گذرانده ایم و زنده ایم..... ♡مارا به سخت جانیه خویش این گمان نبود♡
عزیزم خیلی سخت بود هم عملش هم مراقبت های بعدش.؟؟  شماره چشمتون چند بود؟؟

افتضاحه ۴روز به تمام معنا کور

درد شدید، مرتب ایبوپروفن،  یک ساعت حس میکنی خورده شن ریختن تو چشات،  یه ساعت بعدش حس میکنی نمک ریختن دارن میمالن،  یه روز حس میکردم انگار یه نفر انگشتش رو میکنه تو چشمام درش بیاره خیلی اذیت شدم من،  یه ساعت حس میکردم خورده شیشه تو چشمامه. 

پلکهام از هم باز نمیشد افتضاح بود انگار چسبیده بود رو تخم چشمام از هر کی هم پرسیدن گفتن عمل بیخودیه

مگر نمره چشمای طرف بالا باشه اگر پائین باشه عینک بهترین گزینه ست. 

من خیلی سچ کردم نو سایتهای مختلف اکثرا ناراضی بودن

بدیش هم اینه ۳ تا ۶ ماه تار میبینی حتی امکان داره به ۹ماه هم برسه یه سریا میگفتن ۹ماه طول کشید تا تاریشون از بین رفت من ۱ماهه عمل کردم قبلا نزدیک رو خوب میدیدم الان همون رو هم نمیبینم حتی نمیتونم یه چیزی بدوزم یا مثلا زیر نویس فیلمهارو بخونم،  یامثلا ابروهامو بردارم، گوشه های ناخنم رو بگیرم،  اعصابم خیلی داغونه واقعا هر چیتحقیق هم کردم میگن طبیعیه. 

یه خورده الان باگوشی کار کنم سردرد شدید میگیرم میفتم

کی قراره ما آدما بفهمیم که از نظر دولت مردا ماها فقط چند تا عددیم...تعصبهارو بوجود آوردن تا ماها بدون فکر با هم دیگه درگیر بشیم،مرزهارو بوجود آوردن تا ما آدما رو دسته بندی کنن... اخبار دروغ به خورد ما دادن تاریخ رو تحریف کردن حقیقت رو عوض کردن تا به مقاصد خودشون برسن مهم این نیست که جنگ بین چه کشور هایی باشه مهم اینه که... آدمای بی گناه زیادی کشته میشن بچه ها خونشونو ، خانوادشونو ، و حتی جونشونو از دست میدن افرادی که در قدرتن عادت دارن همیشه آدمای معمولی رو قربانی اهداف خودشون میکنن سمت هیچ طرفی رو تو جنگ نگیر... مقابل جنگ وایسا.