2733
2734
عنوان

#اورژانسی# رشد سریع موها

104 بازدید | 10 پست

سلام دوستان من یه نادونی کردم چند روز پیش رفتم موهام رو کوتاه کردم مدلی که نشون آرایشگر دادم تا گردنم بود ولی آرایشگر جِزبلا شده موهام رو خیلیییییی زیاد کوتاه کرده یعنی نوک موهام تا وسط گوشم هست و پشت سرمم که خیلیییییی کوتاه کرده 😭😭😭 تابستون سال دیگه هم عروسیمه نمیدونم چه غلطی کنم تاموهام بلند بشه کسی راه حلی سراغ داره برای رشد سریع مو ؟؟؟

قرص فیتو برای رشد مو خوب هست یا فقط ریزش قطع میکنه؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بله من دارم.  سدر از عطاری میخری با آب داغ قاطی میکنی میزنی ب موهات. ۱۰ دقیقه بعد بشور ت حمام

و روغن نارگیل از اونایی که شیشش ابیه هندیه و اصله. یکم ت کاسه داغ می‌کنی نیم ساعت میزاری رو موهات ماساژ میری فردا میشوری 

و جوشانده رزماری 

پسری با موهای فر🌚اگر ماه خوابش ببره ترو ور میدارم میزارمت روی آسمون🤍 خدایا شکرت که ارزمو براورد کردی متشکرم ازت🥺 مرسی که همه چی بهم دادی😊 از هیچ احدی ترس ندارم جز خدا🙂 پس منو با حرفات نترسون ☝️توی قرآن خوندم یعقوب یادم داده دلبرت وقتی کنارت نیست کوری بهتر است😍 🙂 تو نمیدونی! ولی اون موهای مشکیه موج دارتـ خعلی قشنگن واسم🥺💛پیرو۱۴ معصوم. مهربان . مذهبی نیستم . اعتقادی به حجاب ندرم هرکس می‌تونه هر جور دلش میخواد برگرده و سعی کنه ت پوشش بقیه دخالت نکنه🙂