2733
2734
عنوان

از pdf میشه درس خوند برا کنکور ؟ پول کتاب تست ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2451 بازدید | 114 پست
چیکار کنم پس ؟ من همه امیدم کنکوره ..اگه قبول نشم بابد برم کارگر مردم بشم 

جانم نهایت دوماه برو کارگری امسال پولش جور کن 

اونجوری اصلا نمیشه واقعا نمیشه 

یا کسایی که کنکور دادن ببین کتابشون نمیدن بهت 

به امید روزی که زنان و دختران کشورم بتونن به عقاید و پوشش هم دیگه احترام بزارن و به دور از تعصب های کور کورانه کنار هم با هر تفکر و سطح فکری در آرامش و شادی زندگی کنیم ❤️ ❤️لطفا امضامو بخون❤️ شادی به مردم سرزمینم خیلی میاد❤️ بفهمیم که تو قانون ایران داشتن شروط ضمن عقد برای یک زن از نون شب واجب‌تر و بازم بر اساس قانون ایران شما هر چقدر هم که مهریه داشته باشی نهایت سالی یه سکه هست آزادی خودتون رو به سالی یه سکه نفروشید 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

منم سال کنکورم پول نداشتم نه آزمون ثبت نام کنم نه کتاب بخرم اصلا خدا خودش برام جور کرد 

امیدت خدا باشه از یه جایی بهت میرسونه که باور نکنی❤️❤️

به امید روزی که زنان و دختران کشورم بتونن به عقاید و پوشش هم دیگه احترام بزارن و به دور از تعصب های کور کورانه کنار هم با هر تفکر و سطح فکری در آرامش و شادی زندگی کنیم ❤️ ❤️لطفا امضامو بخون❤️ شادی به مردم سرزمینم خیلی میاد❤️ بفهمیم که تو قانون ایران داشتن شروط ضمن عقد برای یک زن از نون شب واجب‌تر و بازم بر اساس قانون ایران شما هر چقدر هم که مهریه داشته باشی نهایت سالی یه سکه هست آزادی خودتون رو به سالی یه سکه نفروشید 
طلا ؟؟ اگه طلا داشتم ک غصه کتاب تست نمیخوردم .. طلا برا امثال من حکم اتیغه داره  

عزیزم خودت برا خودت دل نسوزونی کسی به فکرت نیست 

فکر کردی ما چیکار کردیم؟

من ۳ تا پلاک فروختم  برا کتاب تست کنکورم تو اوج ارزونی 

منم سال دیگ کنکور دارم وکتابایی رو ک ندارم از روpdfمیخونمو تست میزنم مشکلی ام ندارم

به نظر من اگ بخوای اینجوری بخونی باید زمان استفاده از گوشیتو کم کنی ک کمتر ب چشات آسیب برسه ینی فقط برا درس از گوشی استفاده کنی

ڪسی باش ڪـہ هیچـڪس فکرشو نمیـڪرد بتونـے باشی✨♥️

هرجور شده کتاب بخر

دست دوم ها قیمتشون کمتر هست

تست هپ اگه یکی دو سال قبلو نداشته باشه هم اشکال نداره اونارو از نت بگیر بخون

اگه پی دی هم خاسی بخونی حتما از روی لپ تاپ بخون ک صفحه بزرگتره و نخای زیاد متمرکز بشی روی صفحه تا چشمات بیشتر ضعیف بشه

پول از یکی قرض بگیر و دست ۲ بخر.احتمالا کتاب فروشی تو سطح شهرت هست ک دست ۲ بفروشی‌.اگه گیلانی بهت ادرس کتاب فروشی دست۲بدم.ای کاش پول یارانه ماهانتو میزاشتی برای پول خرید کتاب.ولی تلاش کن حتما یکاری کنی.

2706