2737
2734
عنوان

شما بگین من با این شوهر چکار کنم؟

1177 بازدید | 45 پست

هیچ وقت به من اهمیت نمیده الان سه روزه از دلدرد دارم میمیرم همش حالت تهوع و اسهال ولی حتی به خودش زحمت نمیده بپرسه چطوری البته منم دیگه دردامو بش نمیگم چون تو این چندسال دیدم که براش مهم نیست . براش مهم نیست من چطورم چی میپوشم چکار میکنم ولی تاریخ پریود خواهراشو دقیق میدونه . زورش میاد حرف بزنه . ازش سوال میپرسم زورکی و با یه اخمی جواب میده که ادم از حرف زدنش پشیمون میشه . یا سرکاره یا خوابه یا تو گوشی اگه هم تو این سه حالت نباشه سریع میره پایین خونه مادرش اونجا محفل میکنه و میگه و میخنده به ماکه میرسه حوصله نداره. حتی تو خونه غذا نمیخوره من و بچه ها همیشه باید تنها غذا بخوریم . از عید نوروز حتی مارو یک روزهم برای گردش نبرده. الانم چند روزه نمیدونم چه مرگشه . مثلا باد کرده و توفاز قهره

من لاغر میشوم.. میتوانم ... میتوانم...میتوانم .... وزن اولیه101 کیلو  من باید بشم 65 کیلو... من لاغرم از امروز که 27 فروردین 1402 هست قسم میخورم که بزودی به وزن ایده الم میرسم و به خودم و اراده ام افتخار میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ایت حرفا رو میشنوم چقدر دلم میگیره☹☹به خدا اگه مردم حرف درنمییوردن ازدواج نمیکردم 😞

نیمچه خیاطم  🪡🧵✂️و یه کارگاه فسقلی دارم 😁ورزش های مورد علاقم ایروبیک و شنا🏃‍♀️                     درمن دختری ساز امیدواری مینوازد👸 💅💄                                                اگر می‌توانید بابت کاری که دوست دارید پول دریافت کنید، هر فیش حقوقی یک جایزه است🧚‍♀️💰💳 سوره واقعه و دعای استغفار ۷۰بندی حضرت امیرالمومنین ❤معجزه میکنه و روزی رو چند برابر میکنه من که خیلی نتیجه دیدم تو هم شروع کن به خوندنش تا برکتش تو زندگیت سرازیر بشه

سلام عزیزم وقتی اون حالش بده توهم بدون غر و ناراحتی بغلش میکنی؟و کاری براش میکنی؟؟اگر آره که دیگه نکن و اگر نه اینکارو کن هروقت حالش بد شد مطمئنم باش نادیده نمیگیره

2738

اگر واقعا اینایی که گفتی الان بخاطر عصبانیت و ناراحتیت نباشه و همیشه اینوری باشه من جات بودم محل سگ نمیدادم هر چی دوست داشتم میپوشیدم با بچه هام میرفتم گردش اینور اونور اونم که براش مهم نیست پاپیچیم نمیشه آزاد واسه خودم زندگی میکردم به جهنم که منو نمیبرد دکتر حالم بد بود خودم اسنپ میگرفتم میرفتم دکتر 

خب مریضی بازم بهش رسیدگی میکنی ؟ خونه مثل قبل تمیزه ؟ غداش به موقع امادس ؟

اگه اره خب داری بخودت بی احترامی و بی توجهی میکنی چطور انتظار داری اون بهت توجه کنه ؟

تا قدر خودتو ندونی اونم نمیدونه 

بزار یه روز با خونه کثیف روبه رو بشه یه روز غذاش اماده نباشه از بیرون بگیره و....

ببخشیدا  همچین مردی بره به درک

خواسته هاتو یکبار دیگه بهش بگو اعتنا نکرد ولش کن همون خواهراش براش محفل بگیرن

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
2706