2752
2734

میشه تاپیک قبلمو بخونید🥲ببخشید دوبار تاپیک زدم درموردش ولی اونایی که تو رابطه بودن قطعا درکم میکنن واقعا ذهنم درگیر شده بنظرتون واقعا اونم ی وقتایی بهم فکر میکنه...

چن وقت با هم بودین ؟ بعد چه مدت الان رفته  رل زده و چن وقته رله ؟ 

راستش رفتارش خیلی بچگانه یا لاشی گرانس دورشو خط بکش 

اون میخواد فکر اکسشو درگیر کنه تا احساس قدرت کنه بچس بنظر من

تینا۲۲ساله دانشجوی رشت و دریا، یه سگ هاسکی دارم به اسم  تابستون که بچمه🦁
چن وقت با هم بودین ؟ بعد چه مدت الان رفته  رل زده و چن وقته رله ؟  راستش رفتارش خیلی ب ...

۷ ۸ ماه باهم بودیم یکبار کات کردیم باز برگشتیم دوباره کات کردیم حدود ۵ ماهه کات کردیم و بنظرم بکی دوماه باشه ک رل زده آره رفتارش درست نیست نباید اگ رل داره یا منو نمیخواد بهم تبریک میگف ببین حتی ساعت ۱۲ شب که وارد روز تولدم میشدم بهم تبریک گفت انگار منتظر بود ک سر تایم تبریک بگه😐واسه همین حس میکنم رفتارش عادی نیس شایدم واقعا منطوری نداره من بد برداشت کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۷ ۸ ماه باهم بودیم یکبار کات کردیم باز برگشتیم دوباره کات کردیم حدود ۵ ماهه کات کردیم و بنظرم بکی دو ...

ان آدم سمیه 

منظور ک داره ولی بچس یا لاشی 

اگرم واقعا دوست داشت نمی‌رفت رل بزنه بعد چن ماه

تینا۲۲ساله دانشجوی رشت و دریا، یه سگ هاسکی دارم به اسم  تابستون که بچمه🦁
ان آدم سمیه  منظور ک داره ولی بچس یا لاشی  اگرم واقعا دوست داشت نمی‌رفت رل بزنه بعد چن م ...

مرسی عزیزم درست میگی خوب جوابش رو دادم ک اگ خواست برگرده بیاد تا حالشو بگیرم باید آروم آروم مثل خودش حالشو بگیرم بازیش میدم تا بفهمه احساس بقیه بازیچه این احمق نیست