2737
2739

امشب به شوهرم وصیت میکردم...

سعی میکنم به روم نیارم ولی واقعا هر لحظه این حس بیشتر میشه...

نمیدونم باید جیکار کمم تا حالا همچین حسی نداشتم دو سه روزه اومده سراغم و دارم اذیت میشم تازع زندگیم داشت خوب میشد تازه دوران سختی کشیدنم داشت تموم میشد تازه شوهرم داشت آدم میشد و به فکر زندگیش بود...بعد این هنه سال سختی حالا ک دیگه همه چی داشت درست میشد چرا الان آخه....میدونم ک این حس توهم نیست میدونم ک دیگه آخرای عمرمه و یه شب میخوابم و صبح دیگه بلند نمیشم ولی به خدا این انصاف نیست من تازه داشتم طمع خوشبختی رو میچشیدم به قران چقدر با شوهرم جنگیدم  ک به این مرحله از خوب بودن برسونمش واقعا برام سخته رفتن تو این وضع..به خدا ک این انصاف نیست.

این تامیک بمونه به یادگار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فردا برو دکتر و بهش بگو یه چکاب کامل برات بنویسه

بری ها،فکرای منفی رو خودت دور کن

یه جایی نوشته بود،به هرچی فکر کنی همون میشی

ولی میدونم چرت نوشته بود🤔

من به پولداری دارم ف‌کر میکنم ولی هیچ وقت بهش نمیرسم🪐

وصیت میکنم بجز مرده شور کسه دیگه ای تن منو نشوره!فقط مرده شور

منم خواب دیدم تو خواب بهم گفتند تو چهل سالگی میمیری زیاد ناراحت نیستم بسه چهل سال

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
چند سالته؟ وحی اومده؟ عزیزم جرا اینو میگی دلم گرفت😥

۲۸ سالمه...

اره انگاری وحی شده بهم....

شاید باورت نشه ولی به قران هفته پیش بود عزراییل رو دیدم و واقعا نمیتونستم نفس بکشم و دست و پامو تکون بدم دقیقا کل زندگیم داشت از جلوی چشام رد میشد مثل یه قطار نمیدونم چی شد ک برگشتم و تونستم نفس بکشم دوباره خیلی حس بدی بود..الانم چند روره دقیقا وحی شده ک دیگه آخرای عمرمه...ولی به خدا انصاف نیست خیلی سختی کشیدم برای زندگیم تازه داشتم طعم خوشبختی رو میچشیدم....این ته نامردیه

2740
۲۸ سالمه... اره انگاری وحی شده بهم.... شاید باورت نشه ولی به قران هفته پیش بود عزراییل رو دیدم و و ...

شاید افسردگی داری اخ ما هم سختی کم نکشیدیم بعد سختی هامون هی مامانم وصیت میکرد هی میگفت میمیرم فلان ولی هیچی هم نشد

2706