2737
2739
عنوان

شیراز

72 بازدید | 9 پست

دوستان عزیز شیرازی سلام علیکم 

دو روز وقت دارم شهر زیبای شما رو بگردم، لطفا جاهایی که واقعا ارزش دیدن داره رو بهم معرفی کنید. فالوده خوب کجا بریم، مرکز خرید خوب، و رستوران خوشمزه؟ 

البته امروز مقبره کوروش کبیر و شهر پارسه رفتیم که بسیاااااااار عالی بود

جای من خالی🥺😢

تاریخ سخن خواهد گفت🕊لکستان🌱خلیج کوچک سرزمین بزرگ تو پیش از آنکه خلیج باشی پارس بوده ای❤شکر یزدان دختری ایرانیم🌼سخت میخواهم که در آغوش تنگ آرم تو را هر قدر افشرده ای دل را بیفشارم تو را🧡 نام کاربریم ونون یکم هفدهمین پادشاه سلسله اشکانیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیزم خیلی خوش اومدین

اطراف ارگ کریم خان انواع فالوده و بستنی های شیرازی

هست کافه های سنتی صنایع دستی و انواع چیزای دیگه  در بازار وکیل 

دروازه قرآن برای شب نشینی زیباست

مرکز خرید خلیج فارس در صدرا که بسیار بزرگ هست و دیدنی شهر بازی داره و....

مرکز خرید شیک و خاص ستاره ،حافظ سعدی  در عفیف آباد 

هامون و نگین 

مجتمع تجاری زیتون در پارمونت

حافظ سعدی باغ ارم باغ عفیف آبادو...

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
مرسی  عزیز

• شعبه اصلی بابا بستنی شیراز: شیراز، حد فاصل میدان جام جم و چهارراه چنچنه، روبروی باغ ناری
  • شعبه دوم بابا بستنی شیراز: شیراز، بلوار چمران، خیابان نیایش، بین کوچه 6 و 8
  • شعبه سوم بابا بستنی شیراز: شیراز، بلوار مطهری شمالی (زرگری)، بعد از کوچه 17
  • شعبه چهارم بابا بستنی شیراز:  شیراز، خیابان قدوسی غربی
2740
سلام عزیزم خیلی خوش اومدین اطراف ارگ کریم خان انواع فالوده و بستنی های شیرازی هست کافه های سنتی صن ...

عزیزم ما خیابان ساحل غربی ساکن هستیم، کجاها به ما نزدیکه 

عزیزم ما خیابان ساحل غربی ساکن هستیم، کجاها به ما نزدیکه 

بوستان نماز و سایه ،دروازه قرآن 

و اینکه تا مراکزخرید  زیتون و خیابان طالقانی  و ارگ کریم خان مسافت زیادی ندارین 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍